0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-2

В наявності

Ціна:
14 150.40 грн.
Бренд: Viola
Модель: ШМБ 8-2
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва

Медичні шафи ШМБ 8-2 призначені для підтримки стерильності медичного інструментарію та матеріалів, знаходять широке застосування в операційних, перев'язувальних, оглядових і т. д. 

Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram, ультрафіолетове випромінювання яких робить стерильним повітря, в якому знаходиться інструментарій, і забезпечує його асептичне зберігання в умовах, що виключають вторинну контамінацію мікроорганізмами. Термін служби бактерицидних ламп становить 9 000 годин. 

Перевірена часом технологія підтримки стерильності дозволяє значно економити енергоресурси, дезінфікуючі засоби та час персоналу. 
  
Конструктивно шафа являє собою каркас із алюмінієвих профілів, на яких закріплені металокомпозитні панелі. Полімерно-порошкове покриття металевих поверхонь запобігає корозії виробів та дозволяє проводити обробку поверхонь дезінфікуючими засобами, а також забезпечує естетичний вигляд. Стільниця по своїх габаритах і міцності дозволяє розміщувати медичне обладнання вагою до 50 кг. 

Шафа являє собою УФ-бокс з системою карго на 3 полиці для підтримки стерильності інструментарію та матеріалів, що попередньо пройшли належну стерилізацію. 

Верхня частина УФ-боксу виконана зі спеціального затемненого скла, яке запобігає потраплянню шкідливого УФ-випромінювання в очі медичного персоналу, нижня - з металокомпозиту. 

Шафа оснащена системою автоматичного відключення бактерицидної лампи при відкритті УФ-боксу, встановлена на ніжки, регульовані по висоті. 


Увага !  

1. Пакетовані простерилізовані інструменти протипоказано зберігати в шафах даного виду.  
2. Після першого завантаження двері не відчиняють протягом 30 хв.  
3. Якщо час вилучення виробів перевищить 5 хв, то наступне вилучення здійснюється не раніше, як через 30 хв.   
4. Повну перестерілізацію необхідно проводити раз в 7 днів.  

Технічні характеристики: 

Знезаражуючий об'єм, л      175 
Бактерицидна лампа, Вт       8 
Ширина, мм                             510 
Глибина, мм                             600 
Висота, мм                               1020

Переглянуті товари

Вгору