0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Шафи матеріальні

Шафи матеріальні виробництва компанії «Віола Медтехніка», призначені для зберігання медикаментів, перев'язувального матеріалу, лікарських засобів, інструменту, спецодягу, завдяки ретельно продуманій конструкції та сучасному дизайну, мають високі показники міцності за незначної ваги, відзначаються експлуатаційною зручністю та надійністю.


Для забезпечення антикорозійної стійкості, перед фарбуванням вироби проходять хімічну обробку. Якість порошкового фарбування металевих поверхонь конструкцій на автоматичній конвеєрній лінії компанії «Віола Медтехніка» забезпечує комп’ютеризована система контролю. В результаті, естетична складова наших шаф вдало поєднана зі стійкістю до обробки дезінфікуючими засобами.


Серед головних переваг наших матеріальних шаф – суцільнозварна каркасна конструкція з профільної труби та листового металу, міцні ніжки з пластиковими заглушками, знімні металеві полиці, наявність замків з комплектом ключів.


Позиції модельного ряду цієї продукції від компанії «Віола», які можна придбати в нашому інтернет-магазині, різняться між собою призначенням та конфігурацією, а спільна їх риса – оптимальне поєднання демократичної ціни з європейським рівнем якості.


Вгору