0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Бактерицидні опромінювачі та рециркулятори

Використання ультрафіолетового обладнання дозволяє значно знизити рівень мікробної забрудненості повітря в приміщеннях з підвищеним ризиком поширення збудників інфекцій в групових, навчальних та інших приміщеннях з великим скупченням людей - лікарнях, поліклініках, їдальнях, актових і спортивних залах. Практика застосування ультрафіолетового обладнання в освітніх організаціях показала зниження рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) серед дітей більш ніж на 30%.



Переваги  бактерицидних опромінювачів виробництва ТОВ "Віола Медтехніка" полягає в тому, що при використанні ламп фірми Philips і Osram виключається шкідливий вплив на людину і тварин, так як вони не утворюють озон, скло лампи відфільтровує озоноутворюючу спектральну лінію. Їх застосування безпечно для органів дихання, а приміщення з безперервно працюючими бактерицидними лампами в обов'язковому провітрюванні не потребують.




Всі опромінювачі нашого виробництва були випробувані в Харківській медичній академії післядипломної освіти (Кафедра дезинфектології і профілактики внутрішньолікарняних інфекцій) та отримали лише позитивні висновки. Медико-технічні вимоги підтверджуються деклараціями відповідності, висновками СЕС.

Вгору