0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Екрановані опромінювачі

Застосування бактерицидних опромінювачів обумовлене необхідністю зниження рівня мікробного забруднення приміщень, в тому числі, з високою концентрацією перебування людей: лікарняних палатах, поліклініках, спортивних залах тощо.


Настінні або стельові екрановані бактерицидні опромінювачі встановлюють, як правило, у палатах стаціонарів, де перебувають хворі з обмеженими можливостями пересування: в опікових центрах, палатах інтенсивної терапії, туберкульозних диспансерах. Конструкція цих пристроїв дозволяє за допомогою екрана спрямовувати бактерицидне випромінювання в зону, недосяжну для очей пацієнтів та медперсоналу, тобто створювати максимально потужну дію ультрафіолету у верхніх шарах приміщення, залишаючи її безпечною в зоні перебування людей і той же час ефективною, за рахунок конвекції.


Серед беззаперечних переваг представлених компанією «Віола Медтехніка» приладів – за використання ламп виробників Philips чи Osram, вони не утворюють озону, а отже навіть за умови їх постійної роботи, не вимагають обов’язкового провітрювання приміщень.


За кількістю джерел випромінювання, екрановані бактерицидні опромінювачі бувають одно- або дволамповими; до речі, на бажання замовника, купити вироби можна різної комплектації, з лампами або без них.


Вгору