0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Опромінювач бактерицидний ОБР-4

В наявності

Ціна:
6 420.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: ОБР-4

Новинка нашого виробництва!!!

Опромінювач бактерицидний ОБР-4 відноситься до екранованих опромінювачів і призначений для постійного знезараження повітря в
присутності людей методом бактерицидного ультрафіолетового опромінення. Розрахований на туберкульозні відділення, опікові центри, приміщення з підвищеним бактеріологічним навантаженням. Опромінювач бактерицидний ОБР-4 є медичним виробом та відповідає вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів.  Приміщення повинні обовязково мати систему змішування повітря.
 
Завдяки новим технологіям в області медицини, був розроблений опромінювач з особливістю конструкції - металевий корпус з високо віддзеркалюваним полірованим відображувачем і блоком жалюзійних решіток, які створюють односпрямований потік бактерицидного опромінення. При цьому прямий промінь ультрафіолету не потрапляє  в нижню частину приміщення. 

Основні характеристики бактерицидного випромінення:

Ефективний рівень ультрафіолетового опромінення в верхніх частинах приміщення на відстані 3 м та на висоті 2,3 м від підлоги - не менше 10 мкВт/см2. Безпечний рівень бактерицидного ультрафіолетового опромінення в нижніх частинах приміщень на висоті до 1,7 м від підлоги має бути нижче 0,4 мкВт/см2. Безозонова ультрафіолетова бактерицидна лампа 30 Вт (Т8, G13) забезпечує інтенсивність УФ-випромінювання не нижче               180 мкВт/см2 на відстані 1 м від джерела в секторі прямих променів для нових ламп, а при подальшій експлуатації не менше 100 мкВт/см2. Рекомендована висота розміщення опромінювача для приміщень з висотою стелі до 3,1 м, нижній край опромінювача повинен знаходитись на висоті 2,3 м від підлоги. Час роботи безперервний.

Можливість опромінювача знезаразити приміщення з площею до 20 м2.

Характеристика


Споживана потужність, Вт: 35

Клас електробезпеки ДСТУ ЕN 60601-1: ІІ 

Джерело випромінювання - одна лампа бактерицидна:  30 Вт

 Габарити:    ширина    150 мм
                       довжина   918 мм
                       глибина    198 мм
Переглянуті товари

Вгору