0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: +380504044340
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Кварцові опромінювачі

Нині УФ-опромінювачі набули поширення не лише в медичних установах, а й у побуті. Їхня мета — проведення дезінфекції житлових та нежитлових приміщень. Залежно від спектру дії та комплектування бувають такі УФ-опромінювачі: кварцова лампа, ультрафіолетова лампа, бактерицидна лампа, ультрафіолетова кварцова лампа.

Зазвичай основою приладів дезінфекції приміщень УФ-випромінюнням є кварцова лампа. Кварцова лампа — це електрична лампа, колба якої зроблена з кварцового скла. Кварцову лампу розжарювання можна застосовувати для створення спрямованого випромінювання світлотеплової енергії, наприклад, для просушування приміщень.


УФ-випромінювання є головною причиною загибелі мікроорганізмів у повітрі. Загибель мікроорганізмів досягає 90–99%. Час, протягом якого мікроорганізми гинуть — від декількох секунд до кількох хвилин, залежить від їх виду. Спори і деякі види бактерій стійкі до впливу сонячного світла, тому витримують тривале опромінення.

Бактерицидний ефект УФ-опромінення залежить від рівня відносної вологості повітря в приміщенні. Її підвищення зумовлює зменшення бактерицидного ефекту. Тобто під час підвищення рівня вологості повітря в приміщенні до 80–90% бактерицидний ефект знижується на 30–40%. Окрім того, час експозиції має бути достатнім для знищення максимального спектра мікроорганізмів і не перевищувати 15 хв. 

Вгору