0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Опромінювач бактерицидний кварцовий ОБК-240 Опромінювач бактерицидний кварцовий ОБК-240
Опромінювач бактерицидний кварцовий ОБК-240 Опромінювач бактерицидний кварцовий ОБК-240

Опромінювач бактерицидний кварцовий ОБК-240

В наявності

Ціна:
1 998.50 грн.
Бренд: Viola
Модель: ОБК-240

Опромінювач ОБК-240 призначений для профілактичної санітарно-епідеміологічної обробки повітря у відсутності людей за допомогою бактерицидного ультрафіолетового випромінювання. В опромінювачі використовується кварцова лампа ДРТ-240, що пропускає весь спектр випромінювання, вироблений лампою, в тому числі й озон. Унаслідок кварцування повітря збагачується озоном, який так само дезінфікує приміщення. Озон має бактерицидну, фунгіцидну дію. Тобто знешкоджує всі види патогенної мікрофлори: віруси, бактерії, грибки, водорості, цисти найпростіших тощо. Залишковий озон стерилізує поверхню. Після взаємодії із забруднюючими хімічними та мікробіологічними речовинами озон перетворюється на кисень.


Зверніть увагу! Озон у великій кількості отруйний, тому після кварцування необхідно повторно провітрити приміщення. Окрім того, під час роботи приладу заборонено дивитися на кварцову лампу. Комплектується захосними окулярами!


Конструктивно прилад виконаний у металевому корпусі на підставці. Всередині за допомогою спеціальних зажимів встановлена лампа ДРТ-240. Після увімкнення кнопки живлення баласт подає імпульс високої напруги автоматично або при натисканні кнопки «СТАРТ» якщо це необхідно. У результаті проходження розряду всередині лампи ДРТ-240 починається процес розжарювання та виходу в робочій режим.

Технічні характеристики приладу :

1. Частота 50-60 Гц, напруга (220±22)В.

2. Джерело випромінювання - лампа кварцова ДРТ-240

3. Строк служби лампи, 2200 ч

4. Споживана потужність, не більше, 280 Вт

5. Вихід в робочий режим, не більше, 5 хвилин

6. Максимальна вага конструкції не більше 2 кг.

Геометричні розміри:

- довжина 295 мм;

- висота 165 мм;

- ширина 145 мм.


  • Завантажити

    Паспорт ОБК-240 (356.49KB)

  • Переглянуті товари

    Вгору