0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)-404-43-40 Людмила Владимировна
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Опромінювачі-рециркулятори закритого типу

У закритих опромінювачах-рециркуляторах бактерицидний потік від ламп, розміщених у невеликому замкнутому просторі корпусу, не має виходу назовні. Знезаражування повітря здійснюється внаслідок його примусового прокачування через вентиляційні отвори.


Завдяки можливості знезаражування повітря у безперервному режимі в присутності людей, методика застосування опромінювачів закритого типу набула широкого розповсюдження в медицині: в операційних блоках, перев'язувальних, реанімаційних, опікових палатах, на станціях переливання крові, в пологових залах; а також в громадських закладах: у перукарнях, салонах краси, підземних переходах, магазинах, клубах та інших приміщеннях з великою кількістю людей для профілактики респіраторних та інфекційних захворювань.


Бактерицидні опромінювачі закритого типу виробництва «Віола Медтехніка» володіють високою ефективністю, завдяки тому, що конструкцією кожного з них передбачено оснащення двома або більше високоякісними безозоновими лампами виробництва Philips чи Osram.


В ході випробувань наших рециркуляторів закритого типу на кафедрі дезінфектології й профілактики внутрішньолікарняних інфекцій Харківської медичної академії післядипломної освіти здійснено оцінку ефективності знезараження повітря в приміщеннях з різним функціональним призначенням і навантаженням в присутності людей та за їхньої відсутності.


В результаті досліджень, проведених під керівництвом завідувачки кафедри, доктора медичних наук професора Н.С. Морозової отримано ряд висновків, зокрема:

- опромінювачі-рециркулятори, випробувані в приміщеннях І-ІІІ категорії за відсутності людей, забезпечують бактерицидну ефективність на рівні 95,0 – 99,9%. У процесі роботи в присутності людей у приміщеннях І-ІІІ категорії, опромінювачі-рециркулятори запобігали нарощуванню мікробного обсіменіння повітря.
- у приміщеннях III-V категорії опромінювачі-рециркулятори доцільно використовувати для запобігання підвищенню мікробного обсіменіння повітря (особливо, у випадках високого ступеня ризику розповсюдження захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом).


Асортимент опромінювачів закритого типу виробництва компанії «Віола Медтехніка» представленно рядом моделей, що відрізняються кількістю та потужністю ламп, продуктивністю, спільним для них залишається незмінно високий рівень якості у поєднанні з демократичною ціною.


Вгору