0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Побутові рециркулятори

Питання знезараження повітря, очищення його від шкідливих мікроорганізмів у місцях перебування людей набуває все більшої актуальності. Причому необхідність така виникає як у місцях масового скупчування людей (поліклініки, лікарняні палати, спортзали тощо), так і у житлових приміщеннях. З проблемою цією чудово справляються, зокрема, побутові рециркулятори.


До цих приладів застосовують менш високі вимоги до очищення повітря, порівняно з медичними, і вони можуть успішно використовуватися у школах, дитячих закладах, житлових приміщеннях тощо.


Розраховані побутові рециркулятори на роботу в помешканнях, і абсолютно нешкідливі для людей та тварин.


Принцип роботи полягає в знезараженні повітря, що проходить через корпус приладу, бактерицидним опромінювачем. Вхідний вентилятор нагнітає повітря всередину пристрою, а вихідний – подає його назовні вже очищеним.


Побутові ультрафіолетові опромінювачі виробництва компанії «Віола Медтехніка» вигідно відрізняються тим, що, завдяки використанню в них ламп фірми Philips, не пропускають у довкілля короткохвильовий ультрафіолет, запобігаючи цим утворенню озону. Конструкція приладів передбачає використання їх як в стаціонарному, так і в мобільному режимі.


Вгору