0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Побутовий опромінювач закритого типу серії БактоЛайф 3х15

В наявності

Ціна:
2 808.75 грн.
Бренд: Viola
Модель: БактоЛайф 3х15

Опромінювач-рециркулятор "БактоЛайф 3-15" розроблений спеціально для знезараження повітря в присутності людей. Принцип роботи даного виробу заснований на впливі ультрафіолетового бактерицидного випромінювання (254 нм) на повітря, яке проходить крізь корпус рециркулятора. Повітря нагнітається вхідним вентилятором, потрапляє під бактерицидну дію  випромінювання, яке знешкоджує присутні в повітрі мікроорганізми. Знезаражене повітря повертається в приміщення вихідним вентилятором.


 На відміну від медичного опромінювача побутовий опромінювач розрахований на менші вимоги до знезараження та може використовуватися в побутових приміщеннях квартир і будинків, в дитячих садах, в школах, навчальних закладах та офісах з меншою небезпекою зараження. Побутовий опромінювач можна використовувати стаціонарно та  переносити у зручне місце завдяки пластиковій підставці.
 
 Усередині корпусу розташовані  три без озонові лампи  фірми Philips, скло яких  не пропускає в повітря короткохвильовий ультрафіолет, який призводить до утворення озону в повітрі. Лампа розрахована на 9000 годин роботи.


Середній термін служби опромінювача не менше 7 років.

До складу виробу входить: опромінювач-рециркулятор бактерицидний "БактоЛайф" з лампами, керівництво по експлуатації, кабель мережі з перемикачем.


Найменування

БактоЛайф 2х15

БактоЛайф 3х15

Кількість  ламп

2 шт. / 15 Вт

3 шт. / 15 Вт

Напруга мережі

220 ±10%

220 ±10%

Споживна потужність

40 Вт

55 Вт

Сумарний бактерицидний поток

9,2

13,8

Продуктивність

70 м3 / год

100 м3 / год

Вгору