0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Псоролайт 9-2

В наявності

Ціна:
10 800.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: 9-2

Апарат ультрафіолетового опромінення дерматологічний Псоролайт 9-2 призначений для локального опромінення невеликих ділянок ураженої шкіри і волосистої частини голови, шляхом впливу вузькосмугового світла 311 Нм (UVB -311) на уражену ділянку шкіри. Опромінення UVB-311 надає Імунорегуляторну дію, нормалізує баланс запальних і протизапальних факторів в ураженій шкірі. При цьому, як і при лікуванні методом ПУВА терапії, гальмується надлишковий поділ клітин. Висипання поступово бліднуть, стають менш щільними, зникає лущення. Це відбувається за рахунок зменшення кількості клітинних елементів в осередках псоріазу. Також відзначається виражена протисвербіжна дія.
Апарат Псоролайт 9-2 можна використовувати в домашніх умовах, але тільки після консультації з лікарем.

Ефективне опромінення шкіри голови за рахунок спеціального гребінця, який розсовує волосся, обробляючи волосяну частину голови.


Зручність апарату в тому, що його можна використовувати в будь-який час і в будь-яких приміщеннях, включаючи житлові будинки, офіси, також компактний розмір дозволить, при необхідності, взяти прилад з собою в поїздку.Переглянуті товари

10 800.00 Грн
Псоролайт 9-2
10 800.00 Грн
Детальніше

Вгору