0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ імпортуємої продукції
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Автоклави COMINOX

Бездоганна стерилізація від автоклавів класу В.


Виробництво компанії COMINOX (Італія). 


! Тільки автоклави класу «В» рекомендовані для стерилізації стоматологічних накінечників. 

COMINOX - італійська компанія, яка є одним зі світових лідерів по виробництву стерилізаційної техніки. Це одна з найдосвідченіших компаній у світі, яка стояла на початку розробки та виготовлення стерилізаційного обладнання в Італії.  Автоклави компанії COMINOX відповідають найвищим стандартам якості та безпеки.

Особливості стерилізації автоклавами COMINOX: 

• Запатентована унікальна система вакуумного замикання дверей Vacuum Locking System (VLS), що дозволяє надійно закривати двері на час циклу стерилізації забезпечуючи необхідні умови для якісної обробки інструментів.

• Всі внутрішні комплектуючі виготовлені з корозійно-стійкої електрополірованої нержавіючої сталі, що максимально подовжує термін служби автоклава та забезпечує легкість очищення. Камера автоклава виготовлена за безшовною технологією, що забезпечує надійність та довговічність.

• Можливість стерилізувати будь-які форми медичних виробів і тканин – масивні, порожнисті, пористі, упаковані в індивідуальну чи подвійну упаковку будь-яку типу.

• Вся інформація про проведений цикл стерилізації виводиться на широкий графічний дисплей та може бути роздрукована на вбудованому принтері або перенесена на USB-носій.

• Автоматична система наповнення водою з зовнішнього резервуара або системи подачі демінералізованої води. Відпрацьована вода зливається автоматично в каналізацію або у зовнішній резервуар. Автоклав не вимагає обов'язкового підключення до системи водопостачання або каналізації.

• Надійність стерилізації гарантується сучасною комп'ютерною багатоступеневою системою контролю за проведеним стерилізаційним процесом. Система включає 5,7 дюймовий екран, само- і віддалену діагностику, підключення до ПК для документування та друку інформації.

Вгору