0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Стерилізатор паровий Sterilclave 75 B з вакуумною системою замикання

Передзамовлення

Ціна:
422 910.00 грн.
Бренд: Cominox
Модель: SterilClave 75

Стерилізатор паровий Sterilclave 75 B з вакуумною системою замикання
Автоклав Cominox серії SterilClave 75B має містку камеру об'ємом 65 літрів, простий і зручний у використанні. Прилад має можливість стерилізації будь-яких форм медичних виробів і матеріалів - масивних, порожнистих, пористих, твердих, упакованих в індивідуальну або подвійну упаковку, або неупакованих.

Детальна інформація щодо виконаного циклу фіксується і виводиться на великий графічний дисплей, який забезпечений зручним російськомовним меню. Надійне і просторе закриття дверцят забезпечує інноваційна система вакуумного замикання дверей Vacuum Locking System (VLS). Процес стерилізації супроводжується багатоступінчатою системою контролю, результати стерилізації відображаються на графічному дисплеї.

В апарат вмонтований принтер, завдяки якому вся акумульована інформація може бути роздрукована або переміщена на USB-носій.
Автоклав оснащений автоматичною системою наповнення водою з зовнішнього резервуара або системи подачі демінералізованої води. Бак для чистої води вмонтований в прилад. Вода після використання зливається в зовнішній резервуар або каналізацію. Не потрібно обов'язкове підключення до системи водопостачання або каналізації.


Технічні характеристики :
Об'єм камери: 65 л;
Діаметр камери: 400 мм;
Глибина камери: 500 мм;
Температура стерилізації: 105-138 ° С;
Вбудований принтер, що друкує 24 символьні рядки;
Доступне програмне забезпечення для персонального комп'ютера для збору і зберігання інформації про виконані стерилізаційни цикли;
З'єднання з ПК через роз'єми RS232, USB або RS485;
Комплектується 1 SD-картою (1Гб) і одним карт-рідером;
Джерело живлення: 380 V, 50/60 Гц;
Максимальна потужність: 7,5 кВт;
Зовнішні розміри Ш x В x Г: 750 x 630 x 970 мм;
Вага: 100 кг


Вгору