0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10

Автоматизовані миючі машини для ендоскопів з функцією дезінфекції

Дезінфекція гнучких ендоскопів є серйозною проблемою в охороні здоров'я. Обробка ендоскопів, замочування в дезінфектантах не дозволяють досягати високої якості дезінфекції.


Рішенням даної проблеми є використання миюче-дезінфекційних машин для гнучких ендоскопів. Це апарати для миття та дезінфекції гастроскопів, колоноскопів, бронхоскопів та іншого ендоскопічного обладнання в ендоскопічному відділенні, або в центральному стерилізаційному відділенні (ЦСО).


У миюче-дезінфекційній машині проводиться дезінфекція гнучких ендоскопів для нестерильних втручань через природні шляхи, тобто для досліджень порожнин, що в нормі містять свою власну мікрофлору.


Компанія Віола Медтехніка є ексклюзивним представником в Україні корейської компанії Medipia Co., ltd. - виробника автоматичних миюче-дезінфекційних машин ENDO CLEAN 1000, ENDO CLEAN 2000.


Дане обладнання відповідає всім гігієнічним вимогам обробки гнучких ендоскопів, ретельно миючи їх та дезинфікуючи, готуючи до наступного етапу, а саме низькотемпературної стерилізації в вакуум-плазмовому стерилізаторі.


Миюче-дезінфекційні машини ENDO CLEAN дають можливість медперсоналу менше контактувати зі шкідливими речовинами і парами, створюючи, таким чином, найбільш оптимальні та безпечні умови роботи.

Вгору