0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Контейнери полімерні КДПО-1-0,1

В наявності

Ціна:
99.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: КДПО 1-0,1

Контейнери серії КДПО призначені для дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення та інструментарію в лікувально-профілактичних установах.


Дезінфекція та передстерилізаційне очищення виробів здійснюється шляхом занурення матеріалів, що підлягають стерилізації, в дезінфікуючий розчин для замочування. Після зливу дезрозчину, промивання виробів водою та подальшого просушування, вироби готові до стерилізації.


Контейнери КДПО-1-0,1 складаються з ємності циліндричної форми, перфорованого піддону та кришки. Матеріал виготовлення – білий непрозорий поліпропілен, ударостійкий та нетоксичний, стійкий до хімічно агресивних середовищ та температурного впливу.


 У верхній частині корпусу є бортики для надійної фіксації кришки та зручного транспортування ємності. Кришка щільно прилягає до корпусу і служить для захисту медичного персоналу від шкідливих випарів дезінфікуючих та миючих розчинів. Кришка контейнера КДПО-1-0,1 має спеціальну ручку для безпечного та зручного відкривання.


Використання перфорованого піддону виключає прямий контакт рук персоналу з дезінфікуючим розчином та забезпечує його легкий злив в корпус через отвори в піддоні.


Контейнери типу КДПО – не просто резервуар для передстерилізаційної обробки, а важлива деталь будь-якого кабінету лікаря. Їх використання дозволяє дотримуватися гігієнічних норм, що дуже важливо в медичних закладах та лабораторіях.


Переваги у використанні контейнерів КДПО:


• відсутність деструктивного впливу на вироби, що обробляються

• економне використання дезрозчину

• зручність обробки медичних виробів та інструментарію

• тривалий термін експлуатації

• доступна цінаПереглянуті товари

Вгору