0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Контейнери полімерні КДПО-3-0,6

В наявності

Ціна:
150.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: КДПО-3-0,6

Контейнери серії КДПО призначені для дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення та інструментарію в лікувально-профілактичних установах.


Дезінфекція та передстерилізаційне очищення виробів здійснюється шляхом занурення матеріалів, що підлягають стерилізації, в дезінфікуючий розчин для замочування. Після зливу дезрозчину, промивання виробів водою та їх подальшого просушування, вироби готові до стерилізації.


Контейнери КДПО-3-0,6 складаються з корпусу прямокутної форми, перфорованого піддону та кришки. Матеріал виготовлення – білий непрозорий поліпропілен, удароміцний та нетоксичний, стійкий до хімічно агресивних середовищ та температурного впливу.


Корпус - основна деталь, що виконує функції ванни, в яку наливається дезінфікуючий засіб, у верхній частині має бортики для забезпечення фіксації кришки і зручності транспортування. Кришка щільно прилягає до корпусу і служить для захисту медичного персоналу від шкідливих випарів дезінфікуючих та миючих розчинів.


Перфорований піддон — ємність, в яку закладаються інструменти, що обробляються, забезпечує їх безконтактне вилучення з дезінфікуючих або миючих розчинів, а також промивання і споліскування. Використання перфорованого піддону виключає прямий контакт рук персоналу з дезінфікуючим розчином, і забезпечує його легкий злив в корпус через отвори в піддоні.


Контейнери типу КДПО – не просто резервуар для передстерилізаційної обробки, а важлива деталь будь-якого лікарського кабінету. Їх використання дозволяє дотримуватися гігієнічних норм, що дуже важливо в медичних закладах та лабораторіях.


Переваги у використанні контейнерів КДПО:


• відсутність деструктивного впливу на вироби, що обробляються

• економне використання дезрозчину

• зручність обробки медичних виробів та інструментарію

• тривалий термін експлуатації

• доступна ціна
Переглянуті товари

Вгору