0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Контейнери полімерні КДПО-6-3,0

В наявності

Ціна:
378.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: КДПО-6-3,0

Контейнери серії КДПО призначені для дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення та інструментарію в лікувально-профілактичних установах.


Дезінфекція та передстерилізаційне очищення виробів здійснюється шляхом занурення матеріалів, що підлягають стерилізації, в дезінфікуючий розчин для замочування. Після зливу дезрозчину, промивання водою та подальшого просушування, вироби готові до стерилізації.


Контейнери КДПО-6-3,0 складаються з корпусу прямокутної форми, перфорованного піддону і кришки. Матеріал виготовлення – білий непрозорий поліпропілен, ударостійкий та нетоксичний, стійкий до хімічно агресивних середовищ та температурного впливу.

Корпус - основна деталь, що виконує функції ванни, в яку наливається дезінфікуючий засіб, у верхній частині має бортики для забезпечення фіксації кришки і зручності транспортування. Кришка щільно прилягає до корпусу і служить для захисту медичного персоналу від шкідливих випарів дезінфікуючих і миючих розчинів.


Перфорований піддон - ємність, в яку закладаються інструменти, що обробляються, забезпечує їх безконтактну виїмку з дезінфікуючих або миючих розчинів, а також промивання і споліскування. Використання перфорованого піддону виключає прямий контакт рук персоналу з дезінфікуючим розчином і забезпечує його легкий злив через отвори в піддоні. 


Контейнери типу КДПО – не просто резервуар для передстерилізаційної обробки, а важлива деталь будь-якого кабінету лікаря. Їх використання дозволяє дотримуватися гігієнічних норм, що дуже важливо в медичних закладах та лабораторіях.


Переваги у використанні контейнерів КДПО:


• відсутність деструктивного впливу на вироби, що обробляються

• економне використання дезрозчину

• зручність обробки медичних виробів та інструментарію

• тривалий термін експлуатації

• доступна ціна


Переглянуті товари

Вгору