0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ імпортуємої продукції
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
63

Низькотемпературні пероксидно-вакуум-плазмові стерилізатори

ТЕХНОЛОГІЯ 21 СТОЛІТТЯ - НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНА ПЕРОКСИДНО-ВАКУУМ-ПЛАЗМОВА СТЕРИЛІЗАЦІЯ


Беручи до уваги нові вимоги сучасного часу щодо якості стерилізації, компанія «Віола Медтехніка» в 2017 році зареєструвала на ринку України інноваційний тип стерилізаційного обладнання, а саме: низькотемпературний пероксидно-вакуум-плазмовий стерилізатор виробництва Южно-Корейської компанії «HUMAN MEDITEK». 


Низькотемпературна пероксидно-вакуум-плазмова стерилізація - це СТЕРИЛІЗАЦІЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ, на сьогодні єдиний ефективний метод стерилізації виробів з матеріалів, чутливих до впливу високої температури та вологи, що містять довгі вузькі канали і т.п. Плазмова стерилізація незамінна для стерилізації складної медичної техніки, такої як: ендоскопи, лапароскопи, колоноскопи та іншого високотехнологічного обладнання, виробів.
Низькотемпературна плазмова стерилізація проводиться в сухій атмосфері при температурі 53 ~ 55 ° С. В якості стерилізуючого агента використовується 50% водний розчин пероксиду водню (H₂O₂). В сучасних системах плазмової стерилізації мінімальна тривалість циклу становить 25 хв, а максимальна не перевищує 70 хв.


Суть цієї технології полягає у впливі стерилізуючого агента на основі пероксиду водню на вироби, що підлягають стерилізації, і призводить до порушення життєдіяльності мікроорганізмів. Дана технологія відрізняється максимально щадним впливом на конструкційні матеріали медичних виробів, дає унікальні можливості для багаторазової стерилізації прецизійних виробів, систем, що містять високоякісну оптику, електроніку, а також виробів зі спеціальними покриттями або фарбами.


ПЕРЕВАГИ ПЛАЗМОВОЇ СТЕРИЛІЗАЦІЇ

- висока енергоефективність
- простота формування стерилізуючого середовища
- абсолютна безпека
- оптимальна взаємодія розрядного пристрою з джерелом УФ-випромінювання - додатковий вплив на мікроорганізми
- можливість проведення стерилізації виробів з різних матеріалів: металеві інструменти, вироби з медичної гуми, скла, тканих і нетканих матеріалів, термолабільних полімерів (катетери, світлодіоди та ін.), що не витримують високотемпературну стерилізацію, а також виробів радіоелектроніки, електричних шнурів і кабелів
- висока стійкість до вологості завантаження
- відсутність токсичних залишків (відходами плазмової стерилізації є кисень і пари води)


Кожен апарат обладнаний вбудованим принтером, на якому після закінчення циклу стерилізації роздруковується відповідний протокол. Плазмовий стерилізатор можна підключити до комп'ютеризованої керуючої системі, при цьому доступні центральний моніторинг, система архівації й передачі даних в режимі реального часу за допомогою з'єднання Ethernet.


Низькотемпературні пероксидно-вакуум-плазмові стерилізатори HMTS-серії комплектуються витратними матеріалами та аксесуарами, які спеціально розроблені компанією-виробником Human Meditek для забезпечення максимальної сумісності та ефективності.
Сервісні інженери компанії «Віола Медтехніка», які пройшли спеціальне навчання в Кореї на виробничий базі компанії-виробника, що підтверджено відповідними сертифікатами, надають якісне та своєчасне гарантійне та післягарантійне обслуговування.


Вгору