0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Утилізатор (Деструктор) медичних голок УМГ-01

В наявності

Ціна:
2 880.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: УМГ-01

Утилізатор (деструктор) медичних голок УМГ-01 призначений для знищення одноразових ін'єкційних голок шляхом спалювання електричною дугою.


Принцип роботи: напруга подається на електроди, при контакті яких з ін'єкційною голкою, вставленою в приймальний отвір приладу, з'являється замикання, що викликає миттєве згоряння голки. Розплав у вигляді гранул обсипається в накопичувач залишків горіння, закріплений в основі утилізатора.


Утилізатор використаних голок – це засіб індивідуального захисту, служить цілям охорони праці та безпеки на кожному робочому місці. Апарат оберігає медперсонал від випадкових поранень та інфекцій при відділенні голок від шприців.


Серед аналогів, що існують на ринку, деструктор виробництва компанії «Віола Медтехніка» вигідно відрізняється практичністю і довговічністю.

Довговічність досягається за рахунок використання якісних електродів (пластин) основного вузла.

Знімний блок спалювання, який знаходиться в нижній частині приладу, легко встановлюється заново, що дозволяє використовувати прилад необмежену кількість разів і значно підвищує практичність даного обладнання. Блок спалювання необхідно періодично очищати. Апарат рекомендується використовувати у приміщеннях із примусовою вентиляцією.


Застосування деструктора виробництва компанії Віола Медтехніка широким колом споживачів підтверджує його надійність, довговічність та зручність в експлуатації. Рекомендовано до застосування у процедурних, фельдшерських та амбулаторних пунктах та інших кабінетах медичного призначення.


Основними перевагами деструктора є:


• абсолютна безпека для персоналу процесу утилізації голок (виключається отримання випадкових травм та інфікування)

• можливість знищення голки одразу після ін'єкції

• не потрібно зняття голки зі шприца

• практичність та довговічність

• компактність та економічність


З метою мінімізації ризику інфікування медперсоналу, економії ресурсів при утилізації голок та дотримання вимог охорони праці, рекомендується використовувати утилізатор голок у кожному медичному кабінеті, де проводяться парентеральні ін'єкції.


Не призначений для спалювання карпульних голок !

Переглянуті товари

Вгору