0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Утилізатор (Деструктор) медичних голок УМГ-01

В наявності

Ціна:
2 568.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: УМГ-01

Утилізатор (деструктор) медичних голок УМГ-01 призначений для знищення ін'єкційних медичних голок в процедурних, стоматологічних, фізіотерапевтичних кабінетах, фельдшерських і амбулаторних пунктах та інших кабінетах медичного призначення.


Принцип роботи утилізатора базується на використанні ефекта електричної дуги. Низьковольтна, безпечна напруга подається на електроди, при контакті яких з ін'єкційною голкою, вставленою в приймальний отвір приладу, виникає замикання, що викликає миттєве згоряння голки. Розплав у вигляді гранул зсипається в накопичувач залишків горіння, закріплений в основі утилізатора. 

Серед існуючих аналогів деструктор виробництва компанії «Віола Медтехніка» якісно відрізняється практичністю і довговічністю. Довговічність досягається за рахунок використання якісних електродів (пластин) основного вузла. 

В нижній частині приладу знаходиться накопичувач залишків горіння - змінний блок спалювання, який легко перевстанавлюється, що значно підвищує практичність даного обладнання. Блок спалювання необхідно періодично очищати. Апарат рекомендується використовувати в приміщеннях з примусовою вентиляцією. 


Основними перевагами деструктора є: 

- абсолютна безпека для персоналу процесу утилізації голок (виключається отримання випадкових травм та інфікування) 

- можливість знищення голки відразу після ін'єкції 

- не вимагається зняття голки зі шприца 

- практичність і довговічність 

- компактність і економічність 


З метою мінімізації ризику інфікування медперсоналу, економії ресурсів при утилізації голок та дотримання вимог охорони праці, рекомендується використовувати утилізатор голок в кожному медичному кабінеті, де проводяться парентеральні ін'єкції. 

 
Технічні характеристики:

Габаритні розміри: 230 × 150 × 100 мм

Маса, не більше: 1,2 кг

Напруга: 220 ± 22 В

Частота: 50 ± 0,5 Гц

Споживана потужність, не більше: 380 Вт


Переглянуті товари

Вгору