0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Пристрій неонатальний для фототерапії НО-АФ-LED

Передзамовлення

Ціна:
31 030.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: НО-АФ-LED

НО-АФ-LED
Пристрій неонатальний для фототерапії НО-АФ-LED призначений для лікування гіпербілірубінемії у новонароджених дітей, кількість білірубіну в крові у яких перевищує нормовані показники. Принцип дії заснований на використанні лікувальних властивостей синього світла, що випромінює в діапазоні довжин хвиль 400-500 нм, з максимумом 450 нм.
Використання пристрою для фототерапії скорочує терміни лікування та виходжування новонароджених з жовтяницею, знижує відсоток захворювань і ускладнень, пов'язаних з гіпербілірубінемією.

НО-АФ-LED дозволяє проводити процедуру одній дитині, який може знаходитися в інкубаторі для новонароджених, у відкритій реанімаційної системі, на ліжечку, неонатальному столі і т. д.
Світловий випромінювач переміщується вертикально уздовж стійки і фіксується в потрібному положенні за допомогою гвинта, а також може провертатися горизонтально в межах 150º. Пристрій керується таймером з рідкокристалічним дисплеєм. Використовуючи кнопки "+" і "-" можна виставити необхідний час опромінення. Коли процедура закінчується, синє світло вимикається автоматично, включається підсвічування, рядок, що біжить у верхній частині дисплея відображає напрацювання годин синіх світлодіодів. Використання світлодіодів забезпечує до 36 000 годин безперервної роботи.

джерело випромінювання:

яркі світлодіоди

кількість:

12 шт.

освітленість на відстані 500–800 мм:

1200–700 Люкс

споживана потужність:

80 Вт

вихід в робочий режим:

10 сек

габаритні розміри (ш / г / в)

572 х 640 х 1910 мм

маса:

16 кг


Переглянуті товари

Вгору