0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Пристрій неонотальний для фототерапії та обігріву НО-АФ-КР1

Передзамовлення

Ціна:
93 000.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: НО-АФ-КР1

Пристрій неонатальний для фототерапії та обігріву НО-АФ-КР1-це відкрита реанімаційна система, призначена для проведення реанімаційних заходів та відновлення життєвих функцій проблемних дітей в пологових будинках дитячих лікувальних установ з відділеннями неонатології.

Каркас блоку верхнього підігріву виготовлений із алюмінієвих профілів покритих полімерно-порошковим напиленням на якому закріплена П-образна трубчаста конструкція із хромованого рейлинга для фіксації штори. Два керамічних інфрачервоних випромінювача здійснюють рівномірний розподіл променистого тепла по поверхні ложа. У верхньому блоці нерухомо закріплені на відстані 80 см чотири фототерапевтичні лампи, світлодіодне підсвічування зі світловою і звуковою аварійною сигналізацією.


Нижній підігрів складається із керамічного випромінювача і 4-х вентиляторів, які забезпечують рівномірний потік нагрітого повітря (теплову штору) і підтримують температуру гелевого матрацика. Гелевий матрацик виготовлений із нетоксичних матеріалів, використовується з метою профілактики пролежнів і зберігає свої еластико-механічні властивості протягом тривалого часу. Високий ступінь теплопровідності дозволяє підтримувати постійну теплову рівновагу між температурою тіла дитини і температурою матрацика. Блок нижнього підігріву має три відкидних борти для повноцінного доступу до новонародженого. У кутових частинах є отвори для дихальних контурів і кабелів для проведення реанімаційних методів. Нижній блок також включає в себе роз'єм для комплектації ретгеновською касетою.


На стійці панелі розташовується коротка інструкція по управлінню і мікропроцесорний блок управління, який включає в себе:

- таймер-Апгар з акустичним сигналом (звукове попередження на 1,3,5,7,10 і 20 хвилинах. На 1,5, і 10 візуальне попередження (світлова індикація)

- управління верхнім підігрівом (авто-сервоконтролем і ручний режими)

- управління нижнім підігрівом

-  фототерапію


Під блоком управління знаходиться гніздо для підключення цифрового датчика температури тіла новонародженого фірми Dallas (в комплект входить два: один-діючу, другий запасний). Датчик вимірює температуру тіла немовляти і в разі виникнення температурної нестабільності (зміщення датчика) система реагує даючи застережливий сигнал. 

 Під ложе комплексу знаходиться два висувних ящика для витратних матеріалів.


Комплекс оснащений акумулятором, за рахунок якого, протягом години здійснюється аварійне живлення системи звукової індикації температурного контролю.


Паралельно стійці розташовані дві труби для кріплення навісного обладнання (СРАР, шприцевих насосів, витратомірів із зволожувачами і т.д.).


За бажанням замовника ми можемо комплектувати неонатальні комплекси нашого виробництва системами газозабеспечення життєдіяльності дитини виробництва компанії Мedicop (Словенія): витратомірами із зволожувачами,  кисневими масками.Технічні характеристики:


Найменування

Значення

Напруга мережі, В

220 ±10%

Частота  мережі, Гц                                                                               

50

Споживана потужність*, не більше, Вт

1500

Клас електробезпеки   ДСТУ EN 60601-1             

І BF

Вихід в робочий режим, не більше, хв.

30

Освітленість блакитного світла на відстані 400 мм, не меньше, Люкс

1500

Блакитне   світло  в  діапазоні, нм                                              

400-500

Відстань   від поверхні ложа до
 джерела обігріву, мм                                        

 
800±5

Діапазон регулювання температури в автоматичному режимі **                                       

30-39 ºС,з кроком 0,1 ºС

Габаритні  розміри, не більше, мм
                                                  ширина
                                                  глибина
                                                  висота

700
1000
1980

Маса, не більше, кг

65

Примітка: - * З підключенням фототерапії сумарна  потужність не більше 1700 Вт;
                   **- Відхилення від заданої температури не  більше ±0,5 ºС;

Вгору