0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Цифровий отоскоп SyncVision i01OTO Рго

В наявності

Ціна:
23 005.00 грн.
Бренд: SyncVision
Модель: i01OTO Рго
Менеджер напрямку: (050)560-42-05 Дмитро Анатолієвич

Діагностична камера Sync Vision iO1 дозволяє отоларингологам, лікарям загальної практики та педіатрії миттєво отримати чітке зображення при проведенні обстеження, а змінні зонди дозволять адаптувати до різних умов дослідження. Це підвищує ефективність кожного лікувального процесу і покращує взаємодію між лікарем та пацієнтом. 
Фото та відео можна знімати одним натиском кнопки, зображення буде збережено і доступне для подальшого перегляду на вбудованому РК-дисплеї. Лікарі і пацієнти можуть легко дізнатися стан перевірки.
Вушний зонд дозволяє проводити діагностику вуха та носа. Гнучкий зонд робить камеру зручною для обстеження горла, надаючи зображення в будь-якій тяжко доступній зоні. 

 Портативна карта Micro SD з об'ємом пам'яті більше 8 ГБ дозволяє користувачам зберігати більше 10 000 зображень і відео, які можна передавати через USB-кабель на комп'ютер.Відео вихід дозволяє синхронізувати показ зображення на зовнішньому моніторі. Функція регулювання яскравості запобігає проблеми розмитості зображення і дозволяє адаптуватися до різних умов освітлення.
Вбудований акумулятор може працювати 3 години. Рівень заряду відображається на РК-дисплеї.


Переглянуті товари

Вгору