0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Контрольні панелі управління

Передзамовлення

Ціна:
0.00 грн.
Бренд: Medicop d.o.o.
Модель: Control boxes
Менеджер напрямку: (099) 000-24-69 Денис Ігорович

Панелі управління встановлюються на окремих поверхах або відділеннях лікувального закладу та дозволяють персоналу контролювати стан системи медичних газів.


Переваги:- МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕКРИВАННЯ ГАЗОВОГО ПОТОКУ
За допомогою спеціальних кранів газовий потік перекривається. Це дає змогу провести випробування на витоки та здійснити ремонтні роботи.

- ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Встановивши датчик вимірювання потоку, користувач можуть отримати інформацію про кількість газу, що використовується протягом певного періоду для окремих медичних відділень.

- ЖУРНАЛ ПОДІЙ
Всі події для кожної газової системи, що контролюється, зберігаються в журналі. Це дозволяє персоналу відстежувати історію всіх помилок, пов’язаних з тиском, температурою, тощо. Прилад надає інформацію про час початку та закінчення кожної події.- ТЕМПЕРАТУРНИЙ ДАТЧИК
Завдяки встановленому датчику температури навколишнього середовища користувачі можуть встановити сигнал тривоги, який буде попереджати про надмірно високу температуру газу.

- РК- ДИСПЛЕЙ
   Дисплей можна налаштовувати відповідно до кількості газів, встановлених у контрольній панелі. Користуючись лише кнопками TAB та DOWN, користувач може перевіряти та керувати всіма доступними меню програмного забезпечення.Технічні характеристики:

Кількість газів: 1-5

Монтаж: настінний / вбудований

Візуальний контроль: Манометр та РК-дисплей

Діаметр з’єднувальних трубок: 8-22мм


Переглянуті товари

Вгору