0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Системи стисненого повітря

Немає в наявності

Ціна:
0.00 грн.
Бренд: Medicop d.o.o.
Модель: 1236548

Оптимізоване керування тиском.

Подвійні регулятори з байпасом встановлені для кожного джерела для забезпечення безперервного постачання у випадку аварії або технічного обслуговування будь-якого компонента.

Якість повітря.

Водяний сепаратор і фільтри видаляють вільну воду і частинки до 0,01 мкм і блокують мастильні краплі до 0,01 ppm. Абсорбційний осушувач зменшує вміст вологи до точки роси -40°С, ліквідує будьяку можливість утворення конденсату та зростання цвілі. Подвійна стадія очищення включає активоване вугілля для усунення вуглеводнів (пари мастила). Потім каталізатор перетворює CO в CO2. Фільтр частинок на виході затримує частинки розміром до 0,01 мкм.

Високофективні компресори .

Використовуються компресори, спроектовані і виготовлені з дотриманням вимог стандартів якості. Час обслуговування таких компресорів зведений до мінімуму.

Гнучкість комплектації.

На вимогу замовника система може комплектуватися рефрижераторним або абсорбційним осушувачем. Компресори можуть бути як поршневими, так і гвинтовими. Можливість вибору будьякого ступеню очищення повітря. Аналогічно станції можуть комплектуватися поршневими безмасляними насосами підвищеної надійності.

Також пропонуємо широкий асортимент насосів для стоматологічних установок від Werther (Італія), Ремеза (Білорусь), Anya (Китай). Автономні компресори даних виробників застосовуються в багатьох сферах медицини.

Переглянуті товари

Вгору