0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Панель прилiжкова унiверсальна Медфлоу-13, двi секцii, з верхньою i нижньою пiдсвiтками

Передзамовлення

Ціна:
0.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: Медфлоу-13

Компанiя «Вiола Медтехнiка» мае власне сертифiковане виробництво прилiжкових та пiдвiсних панелей i консолей. Наша продукцiя кардинально вiдрiзняеться цiною вiд iснуючих закордонних аналогiв i при цьому оснащена високоякiсними комплектуючими свiтових виробникiв. 


Панелі приліжкові являють собою устаткування для забезпечення зручної і оперативної подачі електроживлення та медичних газів безпосередньо до місця використання. Панелі дозволяють ефективно розмістити медичне обладнання, діагностичну і лікувальну апаратуру в операційних, відділеннях реанімації, палатах інтенсивної терапії, родильних залах безпосередньо біля хворого, полегшити роботу медичної сестри, хірурга та анестезіолога.


Панель приліжкова універсальна Медфлоу-13 з верхньою і нижньою підсвіткою, в стандартній комплектації, обладнуеться 2 LED світильниками,  8 електричними розетками,  1 2-клавішним вимикачем, 2  автоматами, 4 газовими розетками  (2 кисневими роз'ємами, 2 роз'ємами стисненого повітря в стандарті, в разі потреби можна змінити комплектацію при замовленні).


Для комплектацi'i панелей i консолей використовуються газовi розетки та конектори стандарту DIN європейського виробника «MEDICOP» (Словенія).


Кисень. В медицині кисень застосовується в респіраторній терапії для відшкодовувати його дефіциту в тканинах організму при гіпоксії, коли забезпечення природним шляхом через дихання атмосферним повітрям неможливо.


Стиснене повітря. Основана функція стисненого повітря – це забезпечення роботи апаратів інгаляційного наркозу, обладнання для штучної вентиляції легенів і систем штучного кровообігу. Також стиснене повітря використовується для роботи пневматичного інструменту.

Вгору