0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Панель прилiжкова унiверсальна Медфлоу-24, три секцii, настінна

Передзамовлення

Ціна:
0.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: Медфлоу-24

Компанiя «Вiола Медтехнiка» мае власне сертифiковане виробництво прилiжкових та пiдвiсних панелей i консолей. Наша продукцiя кардинально вiдрiзняеться цiною вiд iснуючих закордонних аналогiв i при цьому оснащена високоякiсними комплектуючими свiтових виробникiв. 


Панелі приліжкові являють собою устаткування для забезпечення зручної і оперативної подачі електроживлення та медичних газів безпосередньо до місця використання. Панелі дозволяють ефективно розмістити медичне обладнання, діагностичну і лікувальну апаратуру в операційних, відділеннях реанімації, палатах інтенсивної терапії, родильних залах безпосередньо біля хворого, полегшити роботу медичної сестри, хірурга та анестезіолога.


Панель приліжкова універсальна Медфлоу-24, в стандартній комплектації,  обладнуеться 16 електричними розетками,  розетками RJ-45, 2 автоматами , 2 еквіпотенційними роз'ємами, 4 газовими розетками (2 кисневими роз'ємами кисню, 1 роз'ємом стисненого повітря, і 1 роз'ємом для вакууму в стандарті, в разі потреби можна змінити комплектацію при замовленні).


Для комплектацi'i панелей i консолей використовуються газовi розетки та конектори стандарту DIN європейського виробника «MEDICOP» (Словенія).


Кисень. В медицині кисень застосовується в респіраторній терапії для відшкодовувати його дефіциту в тканинах організму при гіпоксії, коли забезпечення природним шляхом через дихання атмосферним повітрям неможливо.


Стиснене повітря. Основана функція стисненого повітря – це забезпечення роботи апаратів інгаляційного наркозу, обладнання для штучної вентиляції легенів і систем штучного кровообігу. Також стиснене повітря використовується для роботи пневматичного інструменту.


Vacuum Застосування медичного вакууму потрібне під час операцій або серйозних маніпуляцій для забезпечення видалення крові і секретів, дренажу плевральної і черевної порожнин.

Вгору