0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Cтоматологічне крісло СК-2

В наявності

Ціна:
52 920.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: СК-2
Менеджер напрямку: (050) 404-43-40 Юрій Миколайович
Габарити: Вантажопідйомність, кг (160) Кількість електродвигунів, шт (2) Основа крісла см. (67 х 48.5) Підголівник см. (19.6 х 19) Секція сідіння см. (110) Секція спини см. ( 42 х 56) Ширина з підлокітниками см. (71.5) Висота см. (55 - 85) Довжина см. ( 197.5 -171) Ширина см. (60)

Розроблене компанією «Віола Медтехніка», крісло з 2017 року успішно представлене на вітчизняному ринку і є нашою гордістю.

Масивна металева основа крісла, що забезпечує його максимальну рівновагу, задекорована пластмасовою накладкою. М’які елементи виконані з якісним безшовним антибактеріальним покриттям. 

Артикуляційний підголівник з широкою основою і заглибленням регулюється вгору-вниз і вперед-назад. Також зручності використання сприяє наявність ергономічних відкидних підлокітників.

Висота сидіння і кут нахилу спинки регулюється за допомогою ножного джойстика. Приведений ним в дію електричний медичний актуатор виробництва Linak (Данія) без шуму й вібрації виконує плавне підіймання-опускання крісла і не потребує технічного обслуговування в процесі багаторічної експлуатації.

Крісло не поступається за якістю та технічними характеристиками імпортним аналогам і користується попитом у багатьох стоматологів.

Стандартно крісло виготовляється в синьому кольорі. За побажанням Замовника, крісло можливо виготовити в бежевому і сірому кольорах.



Переглянуті товари

Вгору