0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Стоматологічне крісло СК-1

Передзамовлення

Ціна:
13 680.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: СК-1
Менеджер напрямку: (050) 404-43-40 Юрій Миколайович
Габарити: Висота см. (66.5 -127.5) Довжина см. (119.3 -170.0) Ширина см. (82.6)

Це крісло, розробка компанії «Віола Медтехніка», призначене, перш за все, для надання невідкладної стоматологічної допомоги під час виїзду лікаря до пацієнта. Згодиться також для роботи в кабінетах з обмеженою площею, при проведенні профоглядів тощо. 

Компактна складана каркасна конструкція з металевих профілів, пофарбованих порошковим методом, на яку встановлено м’які елементи: спинку, сидіння, підголівник, підлокітники, підставку для ніг, забезпечує як зручне розміщення пацієнта для маніпуляцій, так і зручне транспортування крісла під час виїзду спеціаліста.

Кут нахилу спинки крісла змінюється за допомогою регульованого упора, положення підголівника регулюється і фіксується гвинтом. Конструкцією передбачено також зміну й фіксування положення підлокітників вгору-вниз і вправо-вліво. 

Відкидна нижня секція крісла з поворотною підставкою для ніг забезпечує, за необхідності, швидке його трансформування з положення сидячого у напівлежаче й навпаки. 

Рухомі елементи крісла як і ручки для перенесення, встановлені на його верхній рамі, виготовлені з нержавіючої сталі.

З цього матеріалу виконано й плювальницю та поворотну підставку під неї, що легко знімаються для миття та санітарної обробки.

Стандартно крісло виготовляється в бежевому кольорі. По побажанню Замовника крісло можливо виготовити в синьому і сірому кольорах.

Переглянуті товари

Вгору