0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Стоматологічна установка AY-215C1

В наявності

Ціна:
166 440.00 грн.
Бренд: Anye
Модель: AY-215C1
Менеджер напрямку: (050)560-42-05 Дмитро Анатолійович

AY-215C1 - це високотехнологічна комфортна стоматологічна установка. Розроблена з урахуванням вимог лікарів-стоматологів та комфорту для пацієнтів. Має ергономічний обтічний дизайн, широку спинку з бічною підтримкою, підголовник, що регулюється під різними кутами, поворотну знімну плювальницю, бокс для серветок, поворотний правий підлокітник, світлодіодний світильник, підставку для ніг і ще багато різних опцій. AY-215C1 відображає лаконічний та стильний дизайн, який відповідає атмосфері клініки.

Регульований комфортний підголовник

Регульований вигнутий підголовник зручніший, ніж традиційний плоский підголовник. Він дає змогу зручно розмістити голову пацієнта і може регулюватися під різними кутами.


Знімна плювальниця
Поворотна на 90° знімна плювальниця


Вбудований бокс для серветок
Бокс для серветок розташований поруч із лівим підлокітником. Пацієнту зручно виймати серветки.


Поворотний підлокітник
Зручний для пацієнтів поворотний у горизонтальному напрямку підлокітник.


Рефлекторний світлодіодний світильник
Світильник має безконтактне сенсорне увімкнення та вимкнення. Колірна температура 5000 К ± 10%. Освітленість 8 000 - 30 000 Люкс. Світло, що відображається, більш однорідне. Джерело світла є сумішшю жовтого і білого кольорів, що ближче до природного світла. На світильнику є ручка для регулювання рівня освітленості.


Блок лікаря
Блок лікаря має пневматичну фіксацію та широку панель для медичного приладдя.


Стільчик лікаря
На колесах, з регулюванням висоти, поворотний на 360°


Блок асистента лікаря
З 7 кнопками керування асистенту зручно використовувати стандартні функції стоматологічної установки, допомагаючи стоматологам підвищити ефективність роботи.


Ємність для води
Прозора 1,5 л пластикова ємність для води


Металева спинка
Для міцності всередині зроблена зі сталі товщиною 4 мм


Підставка для ніг
Підставка для ніг виготовлена з поліуретану, тому пацієнтам не потрібно знімати взуття для лікування. Зручна для очищення.


Внутрішній каркас гідроблоку
Поворотний на 45°, виготовлений з алюмінію для полегшення конструкції стоматологічної установки та, щоб уникнути появи корозії.


Каркас крісла
Каркас крісла виготовлений з металу товщиною 4 мм, вирізаного на лазерному верстаті. Він має точні розміри, що є найвищим стандартом у стоматологічній галузі.


Переглянуті товари

Вгору

Онлайн курсы IT