0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Стоматологічна установка AY-215C1

В наявності

Ціна:
126 582.00 грн.
Бренд: Anye
Модель: AY-215C1
Менеджер напрямку: (050) 404-43-40 Відділ імпортованої продукції

AY-215C1 - це високотехнологічна комфортна стоматологічна установка. Розроблена з урахуванням вимог лікарів-стоматологів та комфорту для пацієнтів. Має ергономічний обтічний дизайн, широку спинку з бічною підтримкою, підголовник, що регулюється під різними кутами, поворотну знімну плювальницю, бокс для серветок, поворотний правий підлокітник, світлодіодний світильник, підставку для ніг і ще багато різних опцій. AY-215C1 відображає лаконічний та стильний дизайн, який відповідає атмосфері клініки та захоплює медичний персонал.


Регульований комфортний підголовник

Регульований вигнутий підголовник зручніший, ніж традиційний плоский підголовник. Він дає змогу зручно розмістити голову пацієнта і може регулюватися під різними кутами.


Знімна плювальниця
Поворотна на 90° знімна плювальниця


Вбудований бокс для серветок
Бокс для серветок розташований поруч із лівим підлокітником. Пацієнту зручно виймати серветки.


Поворотний підлокітник
Зручний для пацієнтів поворотний у горизонтальному напрямку підлокітник.


Рефлекторний світлодіодний світильник
Світильник має безконтактне сенсорне увімкнення та вимкнення. Колірна температура 5000 К ± 10%. Освітленість 8 000 - 30 000 Люкс. Світло, що відображається, більш однорідне. Джерело світла є сумішшю жовтого і білого кольорів, що ближче до природного світла. На світильнику є ручка для регулювання рівня освітленості.


Блок лікаря
Блок лікаря має пневматичну фіксацію та широку панель для медичного приладдя.


Стільчик лікаря
На колесах, з регулюванням висоти, поворотний на 360°


Блок асистента лікаря
З 7 кнопками керування асистенту зручно використовувати стандартні функції стоматологічної установки, допомагаючи стоматологам підвищити ефективність роботи.


Ємність для води
Прозора 1,5 л пластикова ємність для води


Металева спинка
Для міцності всередині зроблена зі сталі товщиною 4 мм


Підставка для ніг
Підставка для ніг виготовлена з поліуретану, тому пацієнтам не потрібно знімати взуття для лікування. Зручна для очищення.


Внутрішній каркас гідроблоку
Поворотний на 45°, виготовлений з алюмінію для полегшення конструкції стоматологічної установки та, щоб уникнути появи корозії.


Каркас крісла
Каркас крісла виготовлений з металу товщиною 4 мм, вирізаного на лазерному верстаті. Він має точні розміри, що є найвищим стандартом у стоматологічній галузі.


Переглянуті товари

Вгору