0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Юрій Миколайович
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
90

Стоматологічні установки Simple&Smart

Новий продукт на ринку України - стоматологічні установки італійського виробництва «Simple & Smart»

Simple & Smart - це результат ідеї кількох італійських стоматологів, які втомилися платити великі суми за придбання все більш складних і технологічних стоматологічних установок. Ці пристрої, безумовно, чудової якості, мають, однак, два аспекти: вони дороги в придбанні і обслуговуванні, а також мають проблеми, які нелегко виявити через високий рівень технологій, що містяться в пристрої. З цих міркувань виникла необхідність ідея створення більш простих в технологічному відношенні пристроїв з меншою кількістю електроніки, що, означає скорочення витрат на купівлю і обслуговування.


Головною концепцією компанії є відмова від зайвого в стоматологічній установці і вдосконалення необхідного. Розробники компанії вважають, що лікарям потрібно мати функціональний, приємний і надійний продукт, а можливо, при цьому заощадити трохи грошей.


Досягнувши чудових результатів в Італії, в 2015 році вирішила вийти на міжнародний ринок, продукція представлена ​​в країнах Європи, Азії та Африки.


В Україні продукцію компанії представляє Віола медтехніка. Купити продукцію Simple & Smart ви можете замовити на сайті або зателефонувавши по телефону менеджеру напрямку.


Компанія пропонує унікальну можливість вибору колірної гами зі стандартів PU, Fiber Leather і більше 200 індивідуальних кольорів.
Стандартна поліуретанова оббивка PU доступна за замовчуванням. Вам треба вибрати лише колір.


За невелику додаткову плату ви можете вибрати елегантну оббивку Fiber Leather зі штучної шкіри зі швами для більшого комфорту.

Вгору