0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)560-42-05 Дмитро Анатолійович
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Товарів немає

Ультразвукові скалери

Ультразвуковий скалер – прилад для зняття зубних відкладень, над- і підясневих каменів а також інших лікувально-профілактичних процедур, принцип роботи якого базується на застосуванні проникаючих і руйнівних властивостей ультразвукових коливань.

Призначені для лікування й профілактики захворювань ротової порожнини, ультразвукові скалери, широко застосовуються в різних областях стоматології: пародонтології й ендодонтії, імплантології й гігієні.

Можуть бути оснащені системою подачі рідини для зрошування ротової порожнини як водою, так і лікувальними та дезінфікуючими розчинами.

Оснащені різними наконечниками – для полірування поверхні зубів, зняття каменів або делікатного очищення, ультразвукові скалери вже стали незамінними у стоматологічній практиці для очищення важкодоступних проміжків між яснами й зубами, мостами, протезами, штучними коронками.

У п’єзоелектричних скалерах досягнення ультразвукового ефекту відбувається за рахунок деформації п’єзокристалу, вбудованого в наконечник, під дією електричного струму.

Легший, аніж у магнітострикційного, наконечник п’єзоелектричного скалера забезпечує стоматологу надійніший контроль під час контакту з оброблюваною поверхнею, запобігає надмірній втомлюваності. Рухи робочої частини насадки наконечника лінійні або зворотно-поступальні, робочі поверхні – латеральні боки насадки. Особливість руху насадки та вища, порівняно з магнітострикційними скалерами, робоча частота (40 – 60 кГц), а відтак, і інтенсивність впливу на оброблювану поверхню, вимагають вищого рівня професійних навичок, що, врешті, компенсується якістю отриманого результату.

Асортимент компанії «Віола Медтехніка представлено модельним рядом ультразвукових скалерів, як окремих портативних приладів так і інтегрованих, для монтажу в стоматологічу установку, а також широким вибором різноманітних насадок та витратних матеріалів.

Ультразвукові скалери від «Віола Медтехніка» – ефективне високотехнологічне обладнання для сучасного стоматологічного кабінету за розумну ціну.


Вгору