0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: 0962014687
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
55

Ультразвукові скелери магнітострікційні

Ультразвуковий скалер – прилад для зняття зубних відкладень, над- і підясневих каменів а також інших лікувально-профілактичних процедур, принцип роботи якого базується на застосуванні проникаючих і руйнівних властивостей ультразвукових коливань.


Призначені для лікування й профілактики захворювань ротової порожнини, ультразвукові скалери, широко застосовуються в різних областях стоматології: пародонтології й ендодонтії, імплантології й гігієні.


Можуть бути оснащені системою подачі рідини для зрошування ротової порожнини як водою, так і лікувальними та дезінфікуючими розчинами.
Оснащені різними наконечниками – для полірування поверхні зубів, зняття каменів або делікатного очищення, ультразвукові скалери вже стали незамінними у стоматологічній практиці для очищення важкодоступних проміжків між яснами й зубами, мостами, протезами, штучними коронками.
Принцип роботи ультразвукових скалерів магнітострикційної дії побудований на властивості перетворення магнітних коливань металевих пластин у наконечнику в механічні коливання під дією електричного струму.


Магнітострикційні скалери мають важчий, порівняно з п’єзоелектричними, наконечник. Еліпсоподібні рухи насадки забезпечують однакову активність всіх її поверхонь, що дозволяє знімати відкладення з поверхні зуба більш адаптованою до зони обробки частиною насадки.


Завдяки нижчій робочій частоті (в діапазоні 20 – 35 кГц), забезпечується можливість здійснення тонких, делікатних стоматологічних маніпуляцій.
Асортимент компанії «Віола Медтехніка» представлено модельним рядом ультразвукових скалерів, як окремих портативних приладів так і інтегрованих, для монтажу в стоматологічу установку, а також широким вибором різноманітних насадок та витратних матеріалів.


Ультразвукові скалери від «Віола Медтехніка» – ефективне високотехнологічне обладнання для сучасного стоматологічного кабінету за розумну ціну.


Вгору