0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Стоматологічна установка  Віоладент Стоматологічна установка  Віоладент Стоматологічна установка  Віоладент Стоматологічна установка  Віоладент Стоматологічна установка  Віоладент
Стоматологічна установка  Віоладент Стоматологічна установка  Віоладент Стоматологічна установка  Віоладент Стоматологічна установка  Віоладент Стоматологічна установка  Віоладент

Стоматологічна установка Віоладент

Передзамовлення

Ціна:
0.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: Установка Виоладент
Менеджер напрямку: (050) 404-43-40 Відділ імпортованої продукції

Стоматологічна установка Віоладент - це результат багаторічного творчого підходу і розвитку виробництва. Сама ідея створення стоматологічних установок несе в собі не тільки комерційний інтерес, але також вивчення і застосування нових технологій, підвищення рівня інженерно-технічного потенціалу підприємства, впевненість в забезпеченні багаторічного сервісу веде до збільшення термінів експлуатації продукції, що виробляється.

 

Всі блоки управління, електронні плати, програмне забезпечення, вузли механізмів розроблені, створені і виробляються на нашому підприємстві, що є базою для подальшого вдосконалення і конструювання нових моделей.

 

Відмінними і характерними особливостями нашої установки є наступне:

 

- Пересувний блок лікаря дозволяє підлаштовувати його до індивідуального стилю роботи. Як на блоці лікаря, так і на блоці асистента використовуються сенсорні панелі управління, що працюють на автономних процесорах і мають зручний інтерфейс.

 

- Блок плювальниці має дві переваги: ​​по-перше, це велика зручна верхня панель, виготовлена ​​з акрилового каменю, по-друге, з боків знаходяться дві легкознімні кришки сервісних люків, що фіксуються на чотирьох магнітах.

 

- Виносний комутаційний блок дає можливість підключення установки в будь-якому місці.

 

- Універсальна плата управління, яка знаходиться в блоці лікаря, дозволяє підключити і керувати додатковими інструментами, за заявкою замовника, а саме: додатковий мікродвигун, додатковий пневмовихід, пьезоскелер, фотополімерна лампа, інтраоральна камера, стоматологічний діатермокоагулятор власного виробництва.

 

- В установці частково використовуються комплектуючі частини європейського і корейського виробництва.

 

На підприємстві проводиться суворий контроль якості продукції. Впроваджено систему ISO 9001: 2009 та ISO 13485: 2005.

 

Детальні технічні характеристики можна подивитися на сайті в рубриці «Продукція власного виробництва», в електронному стоматологічному каталозі на сайті, а також паспорт в розділі «Документація».

Переглянуті товари

Вгору