0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Пантомографічна рентгенівська система X-Mind Trium з цефалостатом

Передзамовлення

Ціна:
1 921 875.00 грн.
Бренд: ACTEON
Модель: X-Mind Trium з цефалостатом
Менеджер напрямку: (050) 404-43-40 Відділ імпортованої продукції

Цефалостат дозволяє отримати знімки:


- бокової і фронтальної проекції черепу 
- прямої проекції кістки
- гайморових пазух


Знімок в боковій проекції голови робиться для того щоб діагностувати аномальний розвиток щелепи і попередити наслідки, які можуть внаслідок цього виникнути. Крім цього, боковий знімок дає лікарю унікальну можливість роздивитись щелепу збоку, вирахувати нахил нижніх зубів і зубів, розташованих в верхньому ряду.
Завдяки запатентованній кінематичній схемі і механізму колимації, розміщення пацієнта в системі спрощується.


X-MIND TRIUM є рішенням, яке дозволяє знизити променеве навантаження, забезпечуючи максимальний захист пацієнта і зберігаючи високий рівень деталізації зображення.


МИТТЄВА ОЦІНКА ЩІЛЬНОСТІ І ОБСЯГУ КІСТКИ

Точний і детальний аналіз обсягу і щільності наявної кістки вкрай важливий для зменшення ймовірності ускладнень, пов'язаних з установкою імплантата. Програмне забезпечення ACTEON Imaging Suite 3D дозволяє вам натисканням однієї кнопки миші отримати наочну діаграму оцінки щільності кістки навколо планованого імплантату в двохміліметрової зоні безпеки.


При нестачі обсягу кістки, інформація та зображення, що надаються програмним забезпеченням ACTEON Imaging Suite 3D, допоможуть вам доступно і зрозуміло пояснити пацієнтові особливості плану лікування і обгрунтувати рекомендації, терміни та прогноз лікування. Використовуючи в презентації плану лікування проекти, створені в ACTEON Imaging Suite 3D, ви підвищите рівень довіри пацієнта і заощадите ваш час.ПРОСТИЙ ПРОТОКОЛ ПЛАНУВАННЯ ІМПЛАНТАЦІЇ


У поєднанні з програмним забезпеченням ACTEON Imaging Suite, система X-Mind Trium є незамінним інструментом для планування лікування і здійснення післяопераційного контролю. Можливості комп'ютерної томографії забезпечують високоточне відображення анатомічних структур при одноразовому дослідженні і дають повне уявлення про стан щелепних кісток. Швидке отримання достовірної діагностичної інформації значно прискорює робочий процес.


Програмне забезпечення ACTEON Imaging Suite 3D надає всю необхідну інформацію для оцінки обсягу і щільності кістки в зоні планування імплантації. Використовуйте цю функцію в діагностиці, плануванні хірургічного лікування і прогнозування результатів. Протягом всього однієї хвилини програмне забезпечення складе і роздрукує детальний ілюстрований звіт проекту імплантації для лікаря і пацієнта. Використовуючи унікальну, розроблену нами програмну опцію DESIGN, ви можете самостійно створити індивідуальний хірургічний шаблон для мінімально інвазивного хірургічного втручання і прогнозувати результат лікування.

ДЕТАЛІЗОВАНЕ ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ ЕНДОДОНТІЇ


Велика кількість зрізів у високій роздільній здатності, одержуваних системою X-Mind Trium, дозволяє провести навігаційний аналіз стану тканин зуба від поверхні до апікального вудіння кореневих каналів. Незамінний для задач ендодонтії фільтр зменшення артефактів від металевих об'єктів системи X-Mind Trium характеризується високою точністю в візуалізації тканин зуба і кістки.Висока інформативність даних, отриманих системою X-Mind Trium, гарантує точність ендодонтичного аналізу, зокрема:


Визначення анатомії коренів зуба


Діагностика періапікальних осередків і діагностика переломів коренів.
Розташування верхівки кореня зуба щодо верхньощелепної пазухи або нижньощелепного каналуБЕЗЛІЧ ДОДАТКОВИХ КЛІНІЧНИХ ПЕРЕВАГ


Крім активного використання в імплантології та ендодонтії, система X-Mind Trium повністю відповідає потребам фахівців і стоматологів загальної практики в діагностиці захворювань тканин пародонта, ортодонтії, ортопедії та щелепно-лицевої хірургії.

Переваги КПКТ X-Mind Trium:


- Оцінка детальної морфології кісткової тканини
- Допомога в діагностиці інфекційних захворювань
- Обстеження при переломах кісток щелепно-лицевої ділянки
- Визначення протоколу видалення ретенованих зубів
- Проведення ортодонтичної оцінки
- Виявлення аномалій будови зубів
- Допомога в діагностиці захворювань скронево-нижньощелепного суглоба
- Обстеження верхньощелепних пазух


ФОКУС НА ЦІКАВЛЯЧІЙ ДІЛЯНЦІ


Система X-Mind Trium надає широкий вибір полів огляду, що дозволяє фокусуватися ділянці для повноцінної діагностики при мінімальній дозі опромінення пацієнта:

- Розмір знімка 110x90 мм забезпечує огляд обох зубних рядів, нижньощелепного каналу і нижньої частини верхньощелепних синусів.


- Розмір знімку 60x60 мм або 80x90 мм є оптимальним для визначення положення одного або декількох імплантатів / зубів і діагностики захворювань пародонту


- Розмір знімку 40x40 мм з дозволом 75 мкм є оптимальним для діагностики та планування ендодонтичного лікування одного-двох зубів.


ЕФЕКТИВНА ДІАГНОСТИКА ЗАВДЯКИ ВИЙНЯТКОВІЙ ЯКОСТІ

ОБЕРТАННЯ НА 360 ° ДЛЯ ВИСОКОЇ ДЕТАЛІЗАЦІЇ ЗОБРАЖЕННЯ


Сканування за 30 секунд в залежності від обраного поля огляду.ОПТИМАЛЬНИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ АРТЕФАКТІВ ВІД МЕТАЛЕВИХ ОБ'ЄКТІВ

Система X-Mind Trium обладнана динамічним фільтром зменшення артефактів, що згладжує надмірно світлі і темні смуги, обумовлені присутністю металевих об'єктів.

При отриманні зображення незадовільної якості реконструкція може бути проведена повторно з іншими налаштуваннями рівнів фільтрації до отримання найбільш прийнятного результату.УЛЬТРАВИСОКА РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ 75 МКМ


Окрім чудової деталізації, завдяки адаптивному просторового дозволу, імпульсному режиму сканування, високочутливому CMOS-датчику, а також використанню невеликих полів огляду, забезпечується помітне зниження дози рентгенівського опромінення.


В системі X-Mind Trium реалізований алгоритм сканування та реконструкції, що забезпечує отримання високоякісного тривимірного зображення при зниженому променевому навантаженню. Візуалізація структур кісток щелепно-лицьового скелета відрізняється точністю і високою рівномірністю незалежно від осі перетину при перегляді.ЧУДОВИЙ АНАЛІЗ В РЕКОРДНО КОРОТКІ ТЕРМІНИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОТУЖНОГО, ІНТУЇТИВНОГО І ПРОСТОГО В РОБОТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ


Програмне забезпечення ACTEON Imaging Suite пропонує інтуїтивно зрозумілу навігацію за допомогою миші і розширені функціональні можливості при плануванні. Один пакет програмного забезпечення дозволить вам працювати з зображеннями, які отримуються з будь-яких пристроїв виробництва компанії ACTEON (КПКТ, ортопантомограф, радіовізіограф, внутрішньоротова камера і т. д.), А також володіє багатьма додатковими можливостями.

- планування імплантації
- Розміщення штучних коронок
- Відстеження положення нижньощелепного нерва
- Проста навігація по різних зрізах
- Управління за допомогою миші
- Оцінка щільності та обсягу кістки
- Вимірювання площі поверхні, відстані і кута нахилу
- Велика і постійно доповнюється бібліотека імплантатів
- Створення і роздруківка звіту про позиціонуванні імплантатів
- Проектування хірургічного шаблону
- Передача інформації з комп'ютерної мережі
- Експорт клінічних даних на CD / DVD-або USB-накопичувач
- Експорт в STL-формат
- Фільтр для зменшення артефактів від металевих об'єктів
- Фільтр оптимізації деталей на панорамної і цефалометріческой рентгенограмі
- Модуль обстеження лор-органів
- Віртуальний ендоскоп
- Інтеграція з різним програмним забезпеченням для обліку пацієнтів
- Сумісність з форматом DICOMЦЕФАЛОМЕТРІЧЕСКАЯ РЕНТГЕНОГРАФІЯ


Завдяки застосуванню в системі X-Mind Trium  запатентованих алгоритму руху рами з рентгенівською трубкою і механізму колімації, значно спрощується позиціонування пацієнта.


БОКОВА ПРОЕКЦІЯФРОНТАЛЬНА ПРОЕКЦІЯ ПОЗАДУ 
Технічні характеристики:


• Високочастотний генератор
• Повна фільтрація 2,8 мм AL при 85 кВт
• Розмір фокусної плями 0,5 х 0,5 мм
• Розмір пікселя 100 мкм
• Напруга рентгенівської трубки 60-85 кВт
• Анодний струм 4–10 мА
• Поле зору і формат 200 x 220 мм, 200 x 180 мм, 240 x 220 мм, 240 x 180 мм
• Тривалість експозиції 18 с
• Тривалість сканування 23 с
• Тривалість реконструкції 4 с
• Розміри: Д 1500 x Ш 1720 мм х В 2350 мм (макс.) 
• Вага не більше 215 кг


Вгору