0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Інтраоральна камера SoproLife

Передзамовлення

Ціна:
0.00 грн.
Бренд: ACTEON
Модель: SoproLife
Менеджер напрямку: (050) 404-43-40 Відділ імпортованої продукції

Запатентована технологія, заснована на принципі флуоресценції.

Діагностична камера SoproLife дозволяє легко виявити карієс на ранніх стадіях навіть на інтерпроксимальній і оклюзійній поверхнях, що залишається недоступним багатьом іншим камерам. Камера інформує лікаря про якість тканин, в цьому випадку можна своєчасно провести мікроінвазивне лікування карієсу без препарування твердих тканин зуба і зберегти пульпу.


SoproLife підключається до різних кольорових моніторів із будь-яким програмним забезпеченням, що підтримує функцію відтворення зображень, а також до всих базових блоків Sopro. Камера обладнана спеціальною (СО-матрицею, з підсвічуванням зубних тканин спеціальним випромінюванням видимого спектру, що забезпечує анатомічне зображення, накладене на флуоресцентне випромінювання, що відтворюється тканинами зуба. Це означає, що будь-яке каріозне пошкодження в межах емалева-цементної межі відображається зміною природної флуоресценції. SoproLife забезпечує 30-100 кратне збільшення зображення для перегляду на моніторі в 3-х варіантах освітлення:
режим денного світла,
режим флуоресценції І - для діагностики
режим флуоресценції II - для лікування


У поєднанні з програмним забезпеченням Sopro для   обробки зображень ця технологічна камера перетворюється в спеціалізований інструмент для індивідуалізованого лікування.

Переглянуті товари

Вгору