0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)324-90-04 Людмила Володимирівна
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
75

Апарати ШВЛ та наркозно-дихальні

Апарати штучної вентиляції легень та наркозно-дихальні апарати


Ми пропонуємо висококласні наркозно-дихальні апарати та апарати штучної вентиляції легенів від компанії Boaray, які, завдяки широкому спектру закладених у них параметрів, застосовні для пацієнтів усіх вікових категорій.


Апарат штучної вентиляції легенів (апарат ШВЛ) — це високотехнологічне медичне обладнання для примусової подачі газової суміші (кисень і стиснуте осушене повітря) в легені для насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу.


Апарати підтримують значну кількість режимів вентиляції, включаючи інвазивний і неінвазивний, що дозволяє підібрати оптимальний варіант, виходячи з конкретної клінічної ситуації.


Спрощена процедура підключення пацієнта до апарату оптимізує роботу лікаря, а кнопки прямого доступу дають змогу оперативно реагувати на зміни стану пацієнта.


Апарати для інгаляційного наркозу призначені для подання інгаляційної анестезії під час хірургічних втручань. Апарати високого класу забезпечать не тільки анестезію, але й респіраторну підтримку в найближчому післяопераційному періоді, полегшать процес відновлення спонтанного дихання.
Апарат забезпечує отримання газонаркозної суміші з точною концентрацією анестетиків та підтримання в ній оптимального співвідношення кисню та вуглекислого газу. Для запобігання виникненню перехресних інфекцій, абсорбер піддається стерилізації в автоклаві.


Опційно можливе встановлення системи відведення для анестезійних газів (Активна газопоглинаюча система (AGSS), що дозволяє зменшити забруднення навколишнього середовища, забезпечуючи високий рівень безпеки.


У нашому інтернет-магазині можна придбати високоякісні апарати штучної вентиляції легенів та апарати інгаляційного наркозу за доступною ціною. Усі запропоновані моделі позитивно зарекомендували себе на вітчизняному ринку, заслужили схвальні відгуки лікарів, відрізняються зручністю, надійністю і довговічністю.


Вгору