0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
98

Відсмоктувачі медичні

Складно уявити роботу сучасної операційної, в якій немає хірургічного відсмоктувача.

Цей прилад не просто полегшує роботу лікарів - в деяких випадках він незамінний, від надійності медичного відсмоктувача може залежати успіх лікування, і навіть, життя пацієнта.

Медичний відсмоктувач (аспіратор, екстрактор) - це прилад для видалення рідкого біологічного матеріалу з операційної рани або порожнини тіла хворого.
Аспіратори використовуються в різних медичних галузях: в хірургії - для видалення крові, гною, слизу та інших рідин з області оперативного втручання. Використання аспіратора в хірургії покращує огляд операційного поля, що значно полегшує роботу хірурга і підвищує точність його роботи; в акушерстві та гінекології - для аспірації рідини в ході маніпуляцій, видалення післяпологового секрету, а в деяких випадках - для екстракції плода в процесі пологів (вакуум-екстракцію можна розглядати як щадну альтернативу кюретажу порожнини матки і накладанню акушерських щипців); в реаніматології і анестезіології - для звільнення дихальних шляхів від блювотних мас і аспіраційних рідин. При цьому медичний аспіратор часто потрібен для виконання планових маніпуляцій в палаті інтенсивної терапії; в неонатології - для відсмоктування рідкого секрету з носових ходів у новонародженого; в пульмонології, онкології, ендоскопії, оториноларингології, косметології, для дренування плевральної порожнини, здійснення малих хірургічних втручань та інших процедур.

Базово, медичний відсмоктувач складається з електричного компресора, що створює негативний тиск, ємності для збору секрета, запобіжної ємності, панелі управління, трубок з різними наконечниками, призначення яких залежить від цілей роботи.

Медичні відсмоктувачі, в залежності від сфери застосування, відрізняються один від одного технічними характеристиками, наявністю додаткових функцій, дизайном виконання і т. д.

Віола Медтехніка є уповноваженим представником словацької компанії MEDIST s.r.o. на території України, основним напрямком діяльності якої є проектування, виробництво, продаж і сервісне обслуговування медичних відсмоктувачів під торговою маркою MEVACS і комплектуючих до них.


Вгору