0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11
85

Діатермокоагулятори і аксесуари

Діатермокоагулятори і аксесуари


Принцип роботи діатермокоагулятора (електроножа) ґрунтується на можливості дозованого розсікання біологічних тканин під дією електроструму високої частоти з одночасною гемакоагуляцією та стерилізацією стінок розрізу. Застосування в хірургії цих електронних приладів обумовлює прискорення репаративних процесів, зменшення кількості післяопераційних ускладнень, високий косметологічний ефект.


Діатермокоагулятори виробництва компанії «Віола Медтехніка», розроблені нашими інженерами, виготовляються на підприємстві з якісних комплектуючих. Для досягнення оптимальних результатів при виконанні конкретних видів операцій, конструктори спрямовують свої зусилля на створення вузькопрофільних, а також багатофункціональних та універсальних приладів.


Сьогодні лінійку діатермокоагуляторів «Віола», над розширенням і вдосконаленням якої ведеться активна робота, представлено рядом моделей, що різняться наборами функціоналу та робочою частотою.


Завдяки можливості здійснювати максимально точні розрізи, а також завдяки швидкому загоєнню ран, прилади дозволяють не обмежувати сферу свого застосування класичною хірургією, а поширити її й на інші галузі медицини (стоматологія, дерматологія, гінекологія, урологія, косметологія).
Організувавши повний цикл виробництва цієї високотехнологічної продукції, компанія налагодила ще й випуск широкого асортименту інструментів та аксесуарів (електродів, тримачів) для своїх електроножів. «Віола Медтехніка» також гарантує повний сервісний супровід своїх виробів, за необхідності, забезпечує відповідною компонентною базою.


Не поступаючись якістю виконання, функціоналом та надійністю перед зарубіжними аналогами, наші прилади вигідно відрізняються від них своєю демократичною ціною.


Вгору