0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ імпортуємої продукції
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
42

Світильники операційні галогенові

Світильники операційні галогенові


Перевірені багаторічним досвідом лікарів, світильники операційні галогенові серії PAX-F зарекомендували себе як надійне джерело світла для медичних оперативних втручань.


Мультирефлекторна система відбивача німецького виробництва, що використовується для виготовлення цих світильників, дозволяє забезпечити якісне фокусування світла на глибину 700 мм.


Колірна температура ламп 4500 ± 500 К, наближена до спектрального випромінювання сонячного світла, забезпечує чітку видимість природного кольору органів і тканин під час операції.


Кожен купол світильника оснащено резервною лампою, яка автоматично включається через 0,2 секунди, в разі перегоряння основної, що забезпечує безперервність оперативного втручання. Про перегоряння основної лампи сигналізує індикатор на панелі управління.


Регулювання інтенсивності світлового поля проводиться обертанням центральної ручки. Знімна ручка виготовлена з високоміцного пластика, витримує більше 3000 циклів стерилізації в автоклаві при температурі 135°C.


Високу якість та довговічність роботи світильників гарантовано ще й завдяки використанню в них галогенних ламп OSRAM виробництва Німеччини, кожна з яких розрахована на 1000 годин роботи.


Поворотні пантографи, завдяки карданній системі підвіски, дозволяють встановити світильник у найоптимальніше положення з безлічі можливих.
Закрита обтічна форма купола дозволяє швидко і комфортно проводити обробку світильника будь-якими дезінфікуючими засобами.


Купити світильник за демократичною ціною, можна, вибравши оптимальну для вас позицію з запропонованого модельного ряду на сайті нашої компанії.

Вгору