0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Лампа операційна рефлекторна PAX-KS 12 підвісна

В наявності

Ціна:
57 512.50 грн.
Бренд: PAX
Модель: PAX-KS 12
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ імпортуємої продукції

Операційні лампи РАХ-KS - універсальні джерела світла для освітлення робочого поля в оглядових, перев'язочних, операційних.

Підвісна система та поворотний механізм розроблені таким чином, що положення лампи може регулюватися в будь-якому напрямку для створення необхідного рівня освітленості. Інтенсивність світлового потоку і точність кольоропередачі (4000±500°К) відповідають вимогам для такого виду обладнання. Безтіньовий ефект досягається за рахунок використання 12-ти рефлекторів в одному куполі .

Простий і зручний механізм фокусування дозволяє сфокусувати світло від усіх рефлекторів в одну точку. Ручки для фокусування знімні, розраховані на багаторазову стерилізацію в автоклаві.


Характеристики

Центральна освітленість, Люкс 120 000

Колірна температура (K) 4500 ± 500

Розмір поля світла, що фокусується (мм) 100-200

Діаметр корпусу лампи (мм) 900

Напруга живлення (В) 220

Потужність лампи (Вт) 300

Точність дій медичного персоналу, в тому числі в хірургії, значною мірою залежить від якості освітлення. Використання спеціальних ламп високої яскравості дає змогу об'єктивно оцінити картину в ділянці операційного поля та якісно провести хірургічне втручання. Віола Медтехніка понад 10 років виступає дистриб’ютором компанії РАХ, перевіреного виробника освітлювальної техніки медичного призначення та продовжує взаємовигідну співпрацю, просуваючи цю якісну продукцію на український ринок.

Переглянуті товари

Вгору