0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Лампа операційна рефлекторна PAX-KS 4 пересувна, з аварійним блоком живлення

В наявності

Ціна:
25 412.50 грн.
Бренд: PAX
Модель: PAX-KS 4
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ імпортуємої продукції

Операційні лампи РАХ-KS - універсальні джерела світла для освітлення робочого поля в операційних.

Операційна лампа з аварійним живленням модель PAX-KS 4 -  має вертикальну пересувну конструкцію. Потужна обслуговуюча акумуляторна батарея і система управління на базі мікроконтролера забезпечує швидке автоматичне перемикання джерел живлення. Може працювати як від мережі живлення, так і від акумулятора, що дозволяє використовувати операційну лампу в будь-яких типах медичних установах.

Гарна освітленість без теплової складової і необхідна передача кольору (4000±500°К) відповідають вимогам при будь-яких хірургічних втручаннях.  Безтіньовий ефект досягається за рахунок використання 4-х рефлекторів в одному куполі .
Простий і зручний механізм фокусування дозволяє сфокусувати світло від усіх рефлекторів в одну точку. Ручки для фокусування знімні та можуть піддаватися багаторазовому автоклавуванню. 


Характеристика

Центральна освітленість, Люкс 40000

 Колірна температура (K) 4500 ± 500

 Розмір поля світла, що фокусується (мм) 100-200

 Діаметр корпусу лампи (мм) 500

 Напруга живлення (В) 220

 Потужність лампи (Вт) 100


Важливість операційного світла


Точність дій медичного персоналу багато в чому залежить від якості освітлення. Саме за допомогою спеціальних ламп високої яскравості вдасться відмінно розглянути тканини, органи і, в результаті, провести хірургічне втручання.

Віола Медтехніка більш ніж 10 років виступає дистриб’ютором компанії РАХ та продовжує співпрацювати з виробником, який добре зарекомендував себе на ринку України.Вгору