0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Лампа операційна рефлекторна PAX-KS 5 підвісна

Передзамовлення

Ціна:
24 120.00 грн.
Бренд: PAX
Модель: PAX-KS 5
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ імпортуємої продукції

Операційні лампи РАХ-KS - універсальні джерела світла для освітлення робочого поля в операційних.

Підвісна система та поворотний механізм лампи розроблені таким чином, що положення лампи може регулюватися в будь-якому напрямку для створення необхідного рівня освітленості. 

Гарна освітленість і необхідна передача кольору (4000±500°К) відповідають вимогам при будь-яких хірургічних втручаннях.  Безтіньовий ефект досягається за рахунок високої інтенсивності світлового потоку, забезпечений наявністю 5-ти рефлекторів в одному куполі.

Простий і зручний механізм фокусування дозволяє сфокусувати світло від усіх рефлекторів в одну точку. Ручки для фокусування знімні та можуть піддаватися багаторазовому автоклавуванню. 


Характеристика 

Центральна освітленість, Люкс 60000

Колірна температура (K) 4000 ± 500

Розмір поля світла, що фокусується (мм) 100-200

Діаметр корпусу лампи (мм) 500

Напруга живлення (В) 220

Потужність лампи (Вт) 125

Важливість операційного світла


Точність дій медичного персоналу багато в чому залежить від якості освітлення. Саме за допомогою спеціальних ламп високої яскравості вдасться відмінно розглянути тканини, органи і, в результаті, провести хірургічне втручання.

Віола Медтехніка більш ніж 10 років виступає дистриб’ютором компанії РАХ та продовжує співпрацювати з виробником, який добре зарекомендував себе на ринку України.


Переглянуті товари

Вгору