0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Обслуговування


    Наша компанія має авторизований сервісний центр по обслуговуванню медичної техніки, як власного виробництва, так і імпортованого медичного обладнання. Сервісні інженери нашої компанії пройшли повний курс навчання на заводах виробниках в Європі і країнах Азії, що підтверджується відповідними сертифікатами.


    Наші фахівці надають кваліфіковані послуги з діагностики, технічного обслуговування, поточного та капітального ремонту медичного обладнання.


       Ми забезпечуємо монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, введення в експлуатацію та навчання персоналу для всього переліку технічно складного обладнання, яке цього потребує. Наші менеджери повідомлять Вам про необхідність виконання та додаткової вартості вище перерахованих робіт при оформленні замовлення.
Більш технічно просте обладнання покупець вводить в експлуатацію самостійно згідно вимог технічної документації та паспорта на виріб.

       У разі виникнення питань ми готові завжди надати Вам кваліфіковану консультацію.


    Сервісні інженери нашої компанії займаються обслуговуванням будь-якої медичної техніки від усіх світових виробників не тільки в нашому регіоні, а й по всій Україні.


    Також нашою компанією розроблено спеціальний навчальний курс для сервісних інженерів по ремонту та обслуговуванню медичної техніки власного виробництва і імпортованого медичної обладнання. Щоб записатися на навчальний курс або отримати додаткову інформацію, будь ласка, звертайтесь: (0532) 615-890, (050) 404-43-40


    Контактні телефони сервісного центру: (0532) 693-710, (050) 305-12-06


Вгору