0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Про нас

«Віола Медтехніка»: Чверть століття успіху на вітчизняному ринку товарів медичного призначення


Багаторічний досвід успішної конкуренції на українському ринку медичної продукції надійно утримує компанію «Віола Медтехніка» на провідних позиціях рейтингу виробників та імпортерів у цій галузі. Наші клієнти, а їхнє коло з кожним роком розширюється, добре знають, що простіше перелічити вироби медичного призначення, яких «Віола» не має, аніж ті, які вона з успіхом представляє у своєму асортименті.


Понад 200 видів медичних меблів (в тому числі, високотехнологічних), переважно власного виробництва, представлені компанією – це лише один із багатьох напрямків її діяльності.


Самих тільки бактерицидних опромінювачів більше 20 видів, а ще – сучасне стоматологічне обладнання, діатермокоагулятори, що за якістю й функціоналом не поступаються світовим брендам, новітні отоларингологічні комплекси, кабіни та панелі для світлолікування псоріазу.


Нашими фахівцями розроблено й виготовлено перші вітчизняні неонатальні комплекси для реанімації недоношених новонароджених.


Перелік нашої продукції постійно зростає, не припиняються розробки нових моделей і напрямків, розвивається підприємство і за рахунок автоматизації й модернізації виробництва. Ефективній діяльності сприяє раціональне використання майже десяти тисяч квадратних метрів виробничих, складських, офісних та торговельних приміщень. Інвестиції у виробництво, використання всіх можливих ресурсів для його розвитку – наше стратегічне завдання.

А головним капіталом компанії небезпідставно вважаємо наш колектив – понад 200 працівників, що задіяні у процесі виготовлення та реалізації продукції.

Структуру компанії з понад десяти профільних підрозділів, кожен з яких опікується певним напрямком на ринку товарів медичної продукції, посилено чотирма дочірніми підприємствами, шістьома філіями з власними торговельними та складськими  приміщеннями в різних містах України.

Солідний професійний рівень науковців та працівників, високотехнологічне обладнання, потужності компанії, розраховані на повний комплекс виробництва – від проектування до виготовлення, програмування обладнання й сервісу, – дають змогу працювати з мінімальною демократичною націнкою, утримувати конкурентоспроможні ціни.


Крім того, «Віола» – визнаний в Україні імпортер продукції медичного призначення відомих брендів. У переліку імпорту: автоклави, вакуумні стерилізатори, наркозно-дихальні та кардіологічні комплекси, ендоскопічне та стоматологічне обладнання, системи централізованого медичного газозабезпечення, витратні матеріали, прилади та інструменти.


Впроваджуючи нові розробки та розширюючи асортимент імпортованої продукції, «Віола Медтехніка» тісно співпрацює з науковими закладами, Українською медичною стоматологічною академією, виконує проекти з комплексного оснащення медичних закладів.


Один з головних принципів, якого дотримуємося у своїй діяльності – бути ближчими до безпосереднього споживача.


Ми висловлюємо щиру подяку керівникам закладів охорони здоров’я та всім нашим партнерам, які оцінивши якість та функціональні можливості нашої продукції, вірять у потужність наукового та виробничого потенціалу компанії «Віола Медтехніка», у те, що підтримка українського виробника, плідна співпраця з ним – це неабияка інвестиція і в розвиток вітчизняної економіки, і у здоров’я громадян.


Вгору