0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050) 333-63-87 Ігор Васильович
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
26
50
58
39
11

Інструменти

Медичний інструментарій призначений для виконання профілактичних, лікувальних, діагностичних та дослідницьких маніпуляцій і процедур. На нашому сайті представлений широкий спектр інструментів загальної хірургії та спеціальних. Найчисельнішими за складом є хірургічні та стоматологічні інструменти, які, в свою чергу, бувають основними та допоміжними, багаторазовими та одноразовими. Тут ви знайдете всі можливі види інструментів за їх призначенням: ріжучі (скальпелі, ножі, долота, распатори, ложки медичні, ножиці, пилки медичні); кісткові кусачки для розтину тканин, резекції органів, розсікання пухлин і т.і.; затискуючі (затискачі кровоспинні, для тимчасового затискання судин, фіксаційні, шлунково-кишкові, голкотримачі, корнцанги, пінцети; розширюючі та відтискуючі (гачки, ранорозширювачі, роторозширювачі, дзеркала); зондуючі для біопсії, зондування; колючі (голки лігатурні, атравматичні, троакари, кліпси та скоби для зшивання).


Компанія «Віола Медтехніка» пропонує чималий вибір інструментів передових виробників, що давно зарекомендували себе на європейському та світовому ринках: Nichrominox (Франція), Nova (Великобританія), Surgicon та SteriTrays (Пакистан), Dental Studio (Корея).
Інструментарій відповідає всім загальним технічним вимогам: гладка та рівна поверхня без вм’ятин, тріщин, слідів корозії; гострота лез, плавне змикання та розмикання ножиць, стійкість до обробки, цикл якої складається з дезінфекції, передстерилізаційної обробки та стерилізації; стійкість до корозії.


Нержавіюча сталь марки AISI 304, з якої виготовлені медичні інструменти, є стійкою до кислот і витримує короткострокове підняття температури до 900 градусів за Цельсієм. Але слід пам’ятати, що зберігати інструменти потрібно загорнутими в парафінований папір у сухих приміщеннях при однаковій кімнатній температурі і відносній вологості повітря не більше 60%.  Хірургічні інструменти слід зберігати за найменуваннями у ящиках, шафах чи коробках із кришками, на яких мають бути наклеєні етикетки. При перенесенні інструментів з холодного приміщення в тепле їх обробку та зберігання треба проводити лише після того, як припиниться їх запотівання. Забороняється зберігання інструментів насипом, разом з гумовими виробами чи медпрепаратами.

Вгору