0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050) 333-63-87 Ігор Васильович
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
93
49
58
39

Ендоскопічні

Під час проведення ендоскопічних операцій лікарі використовують інструменти одноразові та багаторазові, з рухомими або нерухомими робочими кінцями. Ендоскопічні інструменти класифікуються як інструменти для отримання доступу (перехідники, троакари, тубуси), інструменти для маніпуляцій (затискачі, кусачки, ножиці, кліпси й кліпсотримачі, електроди).


Ендоскопічні інструменти, як і всі інші, повинні відповідати високим вимогам, мати антивідбиваючу поверхню, що не дає відблисків, ергонометричні ручки;  бути виготовленими з високоякісної нержавіючої сталі, зберігатися і транспортуватися в спеціалізованих контейнерах.


Компанія «ВіолаМедтехніка» активно розширює свій асортимент, співпрацюючи з виробниками обладнання зі всього світу. Розвиваючи направлення в отоларингології, асортимент товарів доповнився синускопами та отоскопами виробництва компанії «HAWK», яка була заснована в 1993-му році в місті Ханчжоу (Китай). Спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві медичних, ветеринарних та промислових ендоскопічних систем, а також продажу цих продуктів у всьому світі.

Вгору