0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Ретрактор кореня нерву і мозковий шпатель Cushing, 20 см, J-25-220

В наявності

Ціна:
424.54 грн.
Бренд: Surgicon
Модель: J-25-220

Шпатель нейрохірургічний (мозковий) - вузький шпатель для відведення мозкової тканини під час хірургічної операції

Призначений для маніпуляцій при нейрохірургічних втручаннях.

Шпатель нейрохірургічний може використовуватися для видалення екстрамедулярних інтрадуральных пухлин спинного мозку. Шпатель має рукоятку і робочу частину, виконану зігнутої по циліндричній поверхні. Твірна циліндричної поверхні робочої частини перпендикулярна осі шпателя, а торцеві і бічні краї робочої частини забезпечені виступом обтічної форми для запобігання травмування спинного мозку. Поздовжня кривизна робочої частини відповідає середньому діаметру спинного мозку. В результаті знижується рівень механічної травми спинного мозку при нейрохірургічних операціях.

Даний шпатель пропонується застосовувати переважно при видаленні екстрамедулярних інтрадуральных пухлин спинного мозку, розташованих на вентральній і вентролатеральной поверхні дурального мішка. При розташуванні пухлини після розтину арахноідальною оболонки проводиться поступова мобілізація спинного мозку і його корінців зі зміщенням їх латерально, що дозволяє візуалізувати пухлину і виробляти її подальше видалення.

Інструменти, що застосовуються в медичній практиці, повинні відповідати низці вимог. Головними з них є стійкість до хімічного впливу, термостійкість і механічна міцність, так як інструментипідлягають дезінфекції, стерилізації і піддаються значним навантаженням. До медичних інструментів, що застосовуються в лабораторній практиці, відноситься і шпатель.

Широка сфера застосування шпателя лабораторного забезпечується простотою його конструкції, легкістю передстерилізаційного очищення та застосування. Металеві шпателі при відповідній обробці та зберіганні, на відміну від скляних, можуть прослужити довше.

До інструментів, що підлягають використанню в медичній практиці, пред'являється низку вимог, найбільше важливими з яких є:

стійкість до впливу хімічних речовин і реактивів

термічна стійкість

міцність, стійкість до механічних впливів.

Всі ці вимоги не випадкові, оскільки такі пристосування, як і інший медичний інструментарій, підлягають обов'язковій і регулярної дезинфекції, стерилізуються, часто зазнають значних навантажень. Шпателі для медичних цілей роблять не тільки з металу, а й з дерева, скла та пластику.

Шпатель медичний металевий, який проводиться з легованої нержавіючої сталі, застосовується найбільш часто, оскільки на відміну від пластикових та дерев'яних, може використовуватися багаторазово після відповідних термічної і хімічної обробки.

Вгору