0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: 050 304 47 32 Ростислав
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
89
92
68
61
85

Світ Цифровізації

За цифровою стоматологією майбутнє

Без цифрових технологій складно уявити сучасну стоматологічну клініку. За допомогою передових технологій лікарі з високою точністю проводять діагностику захворювання і лікування.

Наша компанія представляє апарати цифрової стоматології від провідних світових виробників:

·    Дентальний цифровий 3D панорамний томограф I-MAX - першокласний панорамний рентгенівський прилад французького виробництва. Знімок проводиться в режимі 3D і 2D. Програмне забезпечення для імплантології одне з кращих в світі - SimplantPro.

·         Інтраоральний сканер Densys3D - швидке і якісне сканування в реальному часі. Легкий портативний сканер з можливістю підключення до ноутбука через USB-кабель.

·         Для високоточних результатів безконтактної діагностики відмінно підходить апарат Freecorder BlueFox від надійного німецького виробника «DDI - Group». Висока точність запису відбувається в 3-х вимірах.

Стоматологічні рентгенівські апарати гарантують чіткий і збалансований вплив, забезпечують невелику кількість радіаційного впливу. Цифрові панорамні дентальні рентгени нового покоління створюють чітку і збалансовану експозицію при мінімальній кількості радіаційного впливу.

Високоякісним апаратом є HF OWANDY-RX 2, який забезпечений значним LCD екраном, існує можливість використання бездротового таймера. Особливістю HF OWANDY-RX 2 являється оптимально точно скоординована фокальна пляма, розміром в 0,4 мм, для отримання якісних знімків при мінімальному ризику для пацієнтів.

Всі апарати даної лінійки використовують високочастотний постійний струм, внаслідок цього створюється надійна побудова параметрів зображення.

Візіограф ONE, розроблений за допомогою CMOS технології, надає відмінні результати дослідження. Ергономічна та безпечна форма спеціально розроблена для легкого застосування в стоматологічній практиці. Даний апарат можна легко дезінфікувати, так як він водонепроникний.

Візіограф OPTEO №1 - вдосконалений візіограф ONE, з новими поліпшеними характеристиками. Використовується передова автоматична система активації, яка забезпечує в короткостроковий період якісні і високоточні знімки на екрані.


Вгору