0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Surgicon

Surgicon

«Surgicon Pvt LTD» - провідний виробник високоякісних хірургічних інструментів і аксесуарів в Пакистані. Має широку клієнтську базу, яка складається з приватних лікарень, клінік на міжнародному рівні, а саме у Великобританії, США та Німеччині. Суміш традиційних ремесел і сучасного знання фахівців дозволяють виготовляти хірургічні інструменти, що відповідають вимогам сучасної хірургії.

Компанія має висококваліфікований персонал - більше 400 співробітників і 300 підрядників. Загальний дохід компанії - близько 6 млн $. Установа «Surgicon Pvt LTD» почалася з діда Хаджі Моххамада Фазала Елахі ще в 1908 році за участю британських лікарів, які допомогли в обладнанні хірургічного інструменту за допомогою точильного каменю. Ще в юному віці, але з великим знанням інструментів, він розробив концепцію майбутнього розвитку бізнесу. Важка праця та інновації допомогли досягти прогресу у виробництві, а пізніше попит на продукцію започаткував розвиток компанії "М.Ф.Елахі". Бізнес процвітав і перейшов в наступні покоління.

Таким був початок розвитку компанії "Surgicon Pvt LTD", яка була створена в 1979 році батьком Хаджі Абдулом Рашидом (син М.Ф.Елахі) з метою надання високоякісних інструментів для здоров'я, щастя і миру. Сьогодні компанія працює в місті Сіалкот, де знаходиться виробництво і складські приміщення площею близько 70000 кв.м.

Міцний фундамент, створений поколіннями, якість першого класу хірургічних інструментів має гідну репутацію в Пакистані і за його межами. Філософія компанії полягає в тому, щоб ділитися своїми знаннями та досвідом з клієнтами і дати їм всю професійну допомогу, яка їм може знадобитися.

Показати

Вгору