0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Ningbo Greetmed Medical Instruments

Ningbo Greetmed Medical Instruments

Ningbo Greetmed Medical Instruments Co., Ltd. є виробником та постачальником широкого асортименту виробів медичного призначення. Компанія була заснована у 2003 році і на сьогоднішній день володіє найвищим стандартом ISO 13485. Основною продукцією компанії є медичні трубки, покриття для ран, катетерна група, товари для кисневої терапії тощо.

Продукція компанії продається закордон та компаніям материкової частини Китаю та була сертифікована CE0123, ISO13485:2003. З моменту свого створення компанія завжди слідкує за якістю своєї продукції та досягненням розвитку через інновації у всій своїй науково-дослідній та виробничій діяльності.

Всі вироби компанії розроблені та виготовлені відповідно до національних та міжнародних промислових стандартів для медичних виробів. Спираючись на провідні технології, передові наукові дослідження, бездоганне обслуговування, компанія прагне постійно покращувати якість продукції завдяки інноваціям та досягненню досконалості. Завдяки моделі управління, що характеризує орієнтацію на людину та чесність, компанія стала найнадійнішою та креативною компанією для своїх клієнтів. У 2010 році компанія створила виробничі потужності - понад 10 000 квадратних метрів - у провінції Хубей, що дозволило ще більше контролювати виробничі лінії з нетканої медичної продукції. Наприклад, у 2014 році цей завод випустив масок, хірургічних шапок, халатів та іншої продукції на більше ніж 15 мільйонів юанів (2,5 мільйона доларів),. У 2012 році компанія встановила виробничі потужності - понад 18 000 квадратних метрів - у провінції Аньхой, що дозволило скоротити витрати та підвищити якість продукції. У 2014 році компанія створила виробниче приміщення - понад 6000 квадратних метрів - у провінції Чжецзян, спеціально для створення відсмоктувального катетера та кисневих масок.

Протягом короткого часу, компанія досягла швидкого зростання та завоювала досить високі позиції серед конкурентів та партнерів.

Показати

Вгору